Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Педагогіка -> Виховна та навчальна робота учителя в школі за методом В.О.Сухомлинського

Виховна та навчальна робота учителя в школі за методом В.О.Сухомлинського

Назва:
Виховна та навчальна робота учителя в школі за методом В.О.Сухомлинського
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,31 KB
Завантажень:
558
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота з педагогіки
на тему:
Виховна та навчальна робота учителя в школі за методом В.О.Сухомлинського
Зміст
ВСТУП…….…………………………………………………………. 2
Розділ
Виховна робота вчителя в школі.
1.1. Виховна робота. Основна мета виховної роботи…..………….. 4
1.2. Що таке моральне виховання?..………………………………… 7
1.3. Шкільно-сімейне виховання – найбільше
повноцінне суспільне виховання..……………………….……… 9
1.4. Всебічний розвиток дитини – основне
завдання школи…..………………………………………………. 12
1.5. Інтелектуальний і трудовий розвиток
учнів……..……………….………………………………………... 14
1.6. Що таке самовиховання?..………………………………………. 19
1.7. Формування свідомості учня……………………………………. 21
1.8. Підведення підсумків про виховну роботу...…………………... 28
Розділ
Поєднання виховної і навчальної роботи вчителя у школі.
2.1. Розумове виховання. Суть розумового виховання
і його завдання. Розумове виховання світогляду...……….……. 33
2.2. Дослідницький характер розумової праці……...………………. 36 2.3. Загальнодидактичні методи навчання. Методи
проведення уроків по В.О.Сухомлинському………..……….…. 39
2.4. Лекційно-лабораторна система
проведення уроків………………………………………………… 43
ВИСНОВОК..………………………………………………………… 46
ВИКОРИСТАНІ ДЖЕРЕЛА………………………………………… 47
Вступ
Педагогіка як наука про виховання хоче зрозуміти сенс виховання, пояснити, відкрити його закономірності, і, відкривши їх, вплинути на його проходження в інтересах людини і суспільства. Педагогіка, маючи свій предмет вивчення, має методи, які застосовуються для вивчення явищ, що вона вивчає. Сучасна педагогіка представляє собою дуже рісносторонню науку. Насамперед вона тісно пов’язана з історією педагогіки, яка вивчає питання розвитку виховання як соціального явища і історію педагогічних вчень, показує боротьбу прогресивних сил і ідей проти сил реакцій. Існують декілька джерел сучасної педагогіки. Одним з них можна назвати народну педагогіку, що являє собою відбиток народної мудрості виховання в усній народній творчості. Друге джерело – педагогічні теорії і вчення прогресивних педагогів минулого, які прагнули того, щоб освіта була доступною народу, щоб виховання пробуджувало все найкраще, що є у людини. Але роки змінювалися і стало зрозуміло, що треба змінювати і саму педагогіку. Початок - го століття дав сильний поштовх розвитку творчого задуму педагогів, який був напрямлений на створювання нової школи і сиитеми виховання. Йшло знаходження типу та структури єдиної працьової школи. Напружня робота велася в області визначення освіти для нової школи, пошуку нових організаційних форм та методів навчання. В ході цих задач складалася і оформлювалася нова педагогіка, яка відбивала особливості формування особистості людини в умовах існуючого суспільства. Значну роль у розвитку сучасної педагогіки та розв’язанні практичних задач виховання відіграв талановитий педагог нашої країни Василь Олександрович Сухомлинський, який беззмінно, на протязі більше чверті століття, керував Павлиською середньою школою.
Розділ
ВИХОВНА РОБОТА ВЧИТЕЛЯ У ШКОЛІ.
1.1. Виховна робота, основна мета виховної роботи.
Сьогодні перед школою постало завдання необаченої складності – давати середню освіту всьому молодому поколінню, формуючи своїх вихованців чесними та порядними людьми, активними будівниками свого майбутнього, мужніми патріотами. Творчо застосовуючи педагогічні ідеї видатних педагогів, постійно уточнюючи ї коригуючи набутий власний досвід, учительський колектив Павлиської школи під керівництвом В.О. Сухомлинського прагнув знайти таке поєднання теорії і практики, яке б найповніше відповідало вимогам виховання підростаючого покоління, розкривало з найбільшою глибиною виховну силу таких факторів, як зв’язок школи з життям, з працею, а також із соціальним, моральним і науково-технічним прогресом суспільства.
Мету виховної роботи В.О. Сухомлинський вбачає в тому, щоб кожному юнакові, кожній дівчині дати моральну, розумову, практичну і психологчну підготовку до праці, розкрити в кожному з них індивідуальні задатки, нахили і здібності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Виховна та навчальна робота учителя в школі за методом В.О.Сухомлинського

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок