Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Педагогіка -> Організація та методика учбово-спортивної роботи

Організація та методика учбово-спортивної роботи

Назва:
Організація та методика учбово-спортивної роботи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,96 KB
Завантажень:
361
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота
на тему:
“Організація та методика учбово-спортивної роботи”
ПЛАН
Вступ
1. Організація спортивних секцій і команд
2. Основні принципи спортивного тренування
3. Складові частини підготовки спортсмена
4. Тренувальні заняття
5. Планування учбово-тренувальних занять
6. Лікарський контроль


ВСТУП
Важко переоцінити ту велику корисну роботу, що її виконують громадські інструктори, тренери, судді з спорту в колективах фізкультури підприємств, колгоспів, радгоспів, учбових закладів по впровадженню фізичної культури й спорту в повсякденний побут Українських людей. Ще вагомішою має стати діяльність громадського фізкультурного активу.
Штатні тренери, викладачі, вчителі фізичного виховання, фізкультурні працівники не можуть забезпечити всього обсягу масово-оздоровчої, фізкультурної і спортивної роботи з мільйонними масами трудящих. На допомогу їм приходять громадські інструктори, тренери, судді.
У нас немало любителів спорту, активістів, які можуть досить кваліфіковано керувати діяльністю спортивних секцій і команд, прищеплювати молоді любов до фізкультури й спорту, виховувати в неї необхідні навички.
Великою шаною користуються громадські інструктори, тренери. За багаторічну громадську тренерську роботу президія спортивних товариств і організацій України присвоїла звання заслуженого тренера України Ю.Є.Шамаріну, Г.С.Борисову, А.В.Веденеєву та іншим громадським тренерам, які успішно поєднують основну виробничу роботу з громадською по підготовці майстрів спорту України і спортсменів-розрядників.
Повсякденна увага, допомога громадським активістам, піклування про підвищення їхньої кваліфікації — першочергове завдання рад спортивних товариств і організацій, рад спортивних товариств, федерацій, тренерських рад.
Видання бібліотечки з основних питань роботи фізкультурного активу видавництвом «Здоров'я», до написання якої залучені провідні спеціалісти республіки, буде дійовою допомогою громадським тренерам та інструкторам.
Громадські інструктори, тренери та інші працівники з різних видів спорту повинні постійно стежити за періодичною спортивною пресою, літературними новинками з питань фізкультури і спорту, вдосконалювати свої знання на курсах і семінарах. Невеликий обсяг бібліотеки не дозволяє дати повний аналіз методики навчання й тренування, техніки, тощо. Такі аналізи є в підручниках з окремих видів спорту, методичних посібниках, виданих за останні роки. Тут же подано лише стислі методичні поради.


1. ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ І КОМАНД
На переважній більшості підприємств, в установах, учбових закладах країни створені й працюють колективи фізичної культури, але в багатьох з них, навіть при наявності необхідних умов, не організовані спортивні секції та команди з окремих видів спорту, які могли б охопити всіх бажаючих систематично тренуватись та брати участь у спортивних змаганнях.
Є й такі колективи фізкультури, які обмежують свою діяльність організацією і роботою лише одної-двох спортивних секцій. Такі ради колективів фізкультури позбавляють молодь і доросле населення можливості займатись улюбленими видами спорту.
Цілком очевидно, що рада колективу фізкультури, яка не дбає про створення спортивних секцій, організацію учбово-тренувальної і спортивної роботи серед трудящих, залишається фізкультурною «організацією» лише на папері.
Завдання кожного колективу фізкультури особливо напередодні ювілейних спартакіад України зорганізувати різні спортивні секції та команди, налагодити систематичну учбово-тренувальну і спортивну роботу серед молоді й дорослого населення, створити умови для проведення щорічних спартакіад у своїх колективах.
Досвід показує, що в будь-якому колективі фізкультури можна створити спортивні секції з окремих видів спорту, вести цілорічну учбово-тренувальну і спортивну роботу, готувати фізкультурників та складати нормативи комплексу РЙО. Насамперед слід обговорити питання про створення спортивних секцій і команд на засіданні ради колективу фізкультури, погодити план організації секцій молоді та профспілкових організацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Організація та методика учбово-спортивної роботи

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок