Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Педагогіка -> Організація навчального водіння трактора

Організація навчального водіння трактора

Назва:
Організація навчального водіння трактора
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
52,53 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.3


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
імені К.Д. Ушинського

Організація навчального водіння трактора

Шалуха Іван Іванович,
слухач дистанційних курсів
по підготовці майстрів
виробничого навчання

м. Чернігів, 20011 р.
Зміст

Вступ
3

Вимоги до професії тракториста машиніста
5

Правила організації інтерактивного навчання
10

Навчання самоконтролю учнів в процесі виробничого навчання
11

Виробниче навчання на навчальному полігоні ..
13

Рекомендації до теми «Підготовка орних агрегатів до роботи» ..
17

Рекомендації до проведення інструктажу
21

Рекомендації до проведення самостійної роботи (вправ) учнів та поточного інструктажу майстра

25

Вправи з прийомів керування важелями і педалями трактора .
28

Вправи: Керування трактором заднім ходом. Проїзд через ворота. Під’їзд трактора до начіпних та причіпних знарядь .

39

Вправи: Керування трактором в агрегаті з сільськогосподарськими машинами по зазначеній віхами і маркерній лініях

32

Вправи. Керування трактором у складних дорожніх умовах та на підвищених швидкостях .

33

Вимоги безпеки при організації практичних занять з водіння тракторів і самохідних сільськогосподарських машин

36

Висновки ..
39

Література
40

Вступ

В зв’язку з змінами, що відбуваються в структурі підготовки кваліфікованих робітників досить важливим елементом є матеріально-технічне і методичне забезпечення професійно-технічних навчальних закладів. Тут важливу роль відіграє перш за все обладнання навчальних майстерень сучасними інструментами, обладнанням, пристроями, механізмами які мають своє використання у сфері виробництва. Особлива є потреба у питаннях підготовки кваліфікованих робітників для аграрного сектора, забезпечення училищ сучасною технікою. Досить гостро це питання поставлене у зв’язку з надходженням техніки не вітчизняного виробництва, а також машин, сучасних, потужних, які можуть одночасно виконувати декілька сільськогосподарських операцій.
Сьогодні ставляться досить великі масштабні завдання щодо докорінного удосконалення матеріально-технічного і комплексного навчально-методичного забезпечення навчально-виховного процесу сучасною технікою, дидактичними засобами навчання, навчальною документацією, підручниками, методичними посібниками, і перш за все підготовки кваліфікованих механізаторських кадрів для експлуатації нової техніки, оснащеної комп’ютерами, мікропроцесорами, і виконання робіт за гнучкими технологіями. Перебудова освіти з урахуванням сучасних і перспективних вимог суспільства, науково технічного-прогресу потребує зміни у підходах до навчання, статусу педагогічних працівників, в першу чергу майстрів виробничого навчання.
Майстер повинен володіти основами педагогічної теорії і практики, бути освіченою, культурною людиною. Значне місце у формуванні його професійної майстерності належить індивідуальній самоосвіті. Як відомо, вона не може здійснюватися за якимись єдиними для всіх правилами. Кожному майстрові важливо враховувати рівень своєї фахової і психолого-педагогічної підготовки, необхідність оволодіння новими підходами в організації та методиці виробничого навчання, враховуючи особливості підготовки кадрів для сільськогосподарського виробництва.
На сьогодні підготовка механізаторів є досить великою проблемою, зважаючи на використання земельних ресурсів і нових підходів в обробці земель сільськогосподарського призначення. Тому мабуть необхідні і нові підходи у питаннях змісту професійної освіти в даній галузі, перебудова самих форм навчання, типів навчальних закладів які б здійснювали дану підготовку.
Саме педагоги професійної школи які мають відповідний досвід, досвідчені спеціалісти повинні визначати як тактику так і стратегію в питаннях реформування підготовки фахівців, кваліфікованих робітників, для будь-якої галузі економіки держави.

Вимоги до професії тракториста машиніста

Рівень розвитку сільського господарства, його економічна ефективність у багатьох випадках визначаються однією із найбільш масових механізаторських професій тракториста машиніста широкого профілю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Організація навчального водіння трактора

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок