Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Педагогіка -> Виховання поваги до батьків, жінки-матері.

Виховання поваги до батьків, жінки-матері.

Назва:
Виховання поваги до батьків, жінки-матері.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,49 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Міністерство освіти та науки України
Коломийський педагогічний коледж
Прикарпатського університету
імені Василя Стефаника


ПедагогікаТема: Виховання поваги до батьків, жінки-матері.

Курсова робота
студентки 4-0 курсу
Хлопяк Уляни

Керівник:
Матейко Н.М.Коломия 2001

Зміст

Вступ
І розділ: Сім’я
Сім’я – первинний осередок виховання.
Матір і батько у житті дитини.
ІІ розділ: Найдорожча в світі людина.
Рідна матір – перший педагог.
Різновиди материнської любові.
Мати – берегиня роду людського.
ІІІ розділ: Батьківська любов і воля.
Батьки і діти – вічний світ.
Вдячність дітей.
IV розділ: Виховання і навчання в сім’ї.
Що звеличує вас в очах дітей.
Виховання майбутніх матерів і батьків.
Бережіть людську любов.
Висновок
Додатки: Сценарії
Мати – Берегиня роду.
Батьки і діти! Діти і батьки!
Нероздільне і одвічне коло...
Список літератури

ІV. Виховувати і навчати
4.1. Що звеличує вас в очах ваших дітей
Сім’я стає могутньою виховною силою, що облагороджує наших дітей лише тоді, коли ви, батько й мати, бачите високу мету свого життя, живете в ім’я високих ідей, що підносять, звеличують вас в очах ваших дітей. Сім’я в нашому суспільстві створюється як первинний осередок багатогранних людських відносин – господарських, моральних, духовно-психологічних, естетичних. Вступаючи в шлюб, він і вона сповнені передчуття радості, щастя, повноти духовного життя.
Але те, що він і вона живуть в одній квартирі, перебувають у відносинах фізичної близькості – це не є само по собі невичерпним джерелом радості і щастя. Щастя твориться подружжям, воно залежить від того, в чому вбачаєте ви, батько й мати, сенс життя. Від того, в чому ви бачите джерело щастя, повноти своїх відносин, від того, для чого ви об’єдналися в довічний союз, залежить виховна, облагороджуючи сила сім’ї, моральне обличчя й доля ваших дітей.
Щастя стає примарним і отруйним, якщо воно засноване на низьких пристрастях, на інтересах і спонуканнях, що принижують людину. Добро тільки тоді добро, коли воно для людей – от що треба пам’ятати, шановні батько і матір, будуючи своє затишне родинне гніздечко, споруджуючи кам’яний дім і закладаючи виноградник, милуючись квітами і дітьми своїми. Великий світ громадянства, людяності, високих ідеалів і духовних поривів мають увійти в сімейне гніздечко, осяювати довічний союз, гріти серця, щоб вони не стали холодними й байдужими. Найвищий принцип суспільства: все для людини, все в ім’я щастя людини – не якась абстрактна соціологічна істина. Це також принцип глибокого особистого, найпотаємнішого – наших взаємовідносин з тими, кого звела з нами доля, щоб продовжувати рід людський і щось залишити від себе доброго, розумного, людяного на землі. А це добре, розумне, людяне лишається тільки в пам’яті людей, а серед людей, які найдовше збережуть у своїй душі часточку вас, батько і мати, на першому місці найдорожчі люди, - наші діти. Висока мета вашого родинного життя – втілити все краще, що створено людством, у ваших дітях. Адже живуть батьки для дітей, всі найвищі святині – Батьківщина, народ, подвиг життя нашого в ім’я блага людей – усе це наповнюється плоттю і кров’ю, живим диханням і мудрістю в дітях. Наймогутнішим знаряддям, інструментом виховання дітей є те, щоб найвищу радість, щастя батькові і матері, давало творення добра і щастя для людей – для близьких і далеких, і насамперед – сердечна турбота матері й батька одного про одного, хто дав нам життя й навчив вимовляти перші слова: мама, тато, сонце, весна, Вітчизна...
Піднімайте себе в очах своїх дітей тим, що діти бачитимуть: вищим сенсом вашого життя є засів того зерна, з якого виростає буйна парость людського щастя.
Батьки виховувати дітей повинні передусім красою своїх взаємовідносин. Справжня краса взаємовідносин чоловіка й дружини, батька й матері полягає в тому, щоб взаємно творити красу – чоловік творить красу дружини, а дружина – красу чоловіка. Високу мету свого життя треба вбачати в тому, щоб взаємовідносини були постійним, невпинним, духовним удосконаленням, щоб сьогодні бути кращими ніж учора.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Виховання поваги до батьків, жінки-матері.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок