Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Педагогіка -> Основи формування і розвитку самостійності молодших школярів( у позаурочній виховній діяльності)

Основи формування і розвитку самостійності молодших школярів( у позаурочній виховній діяльності)

Назва:
Основи формування і розвитку самостійності молодших школярів( у позаурочній виховній діяльності)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
14,99 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему:
Основи формування і розвитку самостійності молодших школярів( у позаурочній виховній діяльності)


Зміст
Зміст…………………………………………………………..2
Вступ…………………………………………………………3
Розділ 1 Основи формування і розвитку самостійності молодших школярів...................................................................4
Розділ 2 Позаурочні форми навчання………………………13
Параграф 2.1 Семінарські заняття......................................13
Параграф 2.2 Практикуми...................................................14
Параграф 2.3 Факультативні заняття...............................14
Параграф 2.4 Навчальна екскурсі.........................................14
Параграф 2.5 Додаткові групові, індивідуальні заняття..15
Параграф 2.6 Позашкільні навчально-виховні заклади................................................................................... 16
Висновок…………………………………………………..20
Список використаної літератури………………………22
Вступ.
Особливість розвитку учнів, їх інтелекту, емоційної сфери, пізнавальної активності, творчих здібностей завдяки задоволення базових органічних і ментальних потреб дитини у пізнанні свого довкілля, природних потягів її до досдницьких, конструювання, комунікації, моделювання об’єктів і явищ життєвого світу. Ось тому багато вчених освітлюють проблему формування і розвиток самостійності молодших школярів в багатьох своїх роботах.
Питання формування і розвитку самостійності молодших школярів освітлюють в роботах Александрова Н.И., Шульга Т.И. Изучение волевых качеств школьников с помощью методики “Нерешаемая задача”, Бондар А.Д., Кобзар Б.С. Навчально-виховна робота в школах-інтернатах i групах подовженого дня, Выготский Л.С. Собрание сочинений: В 6 т. / Педагогика.,
Диагностика отклонений в умственном развитии учащихся / Н.М.Стадненко, Т.Д.Ильяшенко, А.Г.Обуховская, Т.В.Жук, Кобзар Б.С., Постовойтов Е.П. Виховання соцiальної відповідальності у вихованців шкіл-інтернатів для дітей-сиріт, Лисина М.И. Проблемы онтогенеза общения, Овчинникова Т.Н. Личность и мышление ребенка: диагностика и коррекция, Волкова Н.П. Педагогіка.
Мета дослідження – розкрити можливості молодших школярів. Предметом дослідження є навчально-виховний процес початкової школи.
Об’єктом даної курсової роботи є основи формування і розвитку самостійності молодших школярів.
Структура: вступ, два розділи висновки та список використаної літератури.
Мотивація навчання , комунікативності молодших школярів,виховання любові до своєї Батьківщини, народу екологічної культури, цілісного ставлення до дійсності, відповідальності перед собою, своїм суспільним і природним оточенням надається дітям у позашкільних навчально-виховних закладах.
Розділ 1
Основи формування і розвитку самостійності молодших школярів
Успішне розв’язання проблеми становлення самостійності залежить від гармонійного взаємопов’язаного формування провідних якостей особистості молодшого школяра, оскільки реальний розвиток особистості здійснюється як розвиток цілісної системи, яка має суспільну детермінацію. Виявляючись у різних якостях і властивостях, особистість завжди зберігає себе як єдине ціле. У нашому дослідженні, присвяченому вивченню самостійності, ми спиралися на провідні положення психології, згідно з якими самостійність особистості розглядається як: особистісне утворення, яке забезпечує певний характер і рівень поведінки та діяльності; сформованість на основі різних психічних процесів – мислення, волі, почуттів; ставлення особистості до навколишньої дійсності та до самої себе.
Мета цієї курсової – за допомогою різних діагностичних методик виявити рівні самостійності в учнів початкових класів шкіл-інтернатів для дітей-сиріт.
Провідна ідея нашого дослідження полягала в тому, що виховання самостійності як інтегральної якості невіддільне від цілісного розвитку особистості.
Традиційно у психології вивчають вольові якості особистості через прояви фізичного або інтелектуального зусиль. Самостійність як структурне утворення передбачає певний рівень сформованості у молодшого школяра інтелектуальної, вольової та емоційної сфер (О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Основи формування і розвитку самостійності молодших школярів( у позаурочній виховній діяльності)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок