Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Педагогіка -> Технічні засоби навчання на уроках читання в 1-4-х класах

Технічні засоби навчання на уроках читання в 1-4-х класах

Назва:
Технічні засоби навчання на уроках читання в 1-4-х класах
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
41,52 KB
Завантажень:
553
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Технічні засоби навчання на уроках читання в 1-4-х класах
курсова робота з педагогіки


ЗМІСТ


Вступ
Державотворчі процеси в Україні актуалізували необхідність реформування початкової освіти. Основні засади реформування освітньої діяльності визначені Законом України "Про освіту", Указом Президента України "Про основні напрямки реформування вищої освіти в Україні", національною програмою "Освіта", нормативними документами Міністерства освіти і науки України.
На рубежі тисячоліть освіта перетворюється в одне з основних джерел стратегічних ресурсів – людського капіталу та знань, що визначають загальний рівень розвитку суспільства. Головним прискорювачем цього розвитку стає інформатизація. В останні роки відбувся великий прогрес у розвитку інформаційних і комунікаційних технологій – виникли такі поєднання засобів інформації, що ведуть до формування інформаційного суспільства.
Поява новітніх технологій потребує перегляду стану й перспектив розвитку системи освіти. Це особливо необхідно в зв'язку з випереджаючим розвитком технологій порівняно з можливостями їх використання в освіті всіх рівнів.
Комплексна інформатизація освіти повинна розглядатись як основна умова виховання молоді, здатної орієнтуватися в часто змінюваних обставинах та адекватно діяти в навколишньому середовищі.
Сьогодні розроблено вже досить багато різних типів програмних засобів, призначених для супроводу навчання різних предметів. Вже зроблено перші кроки щодо теоретичного обґрунтування НІТН різних предметів, накопичено певний досить успішний досвід практичного використання комп'ютера для супроводу навчального процесу при вивченні різних дисциплін. Це переконливо свідчить про незаперечні переваги раціонального поєднання традиційних методичних систем навчання з новими інформаційними технологіями і створення на основі такого поєднання нових інформаційних технологій навчання – вагомих складових комп'ютерно-орієнтованих дидактичних систем.
Зважаючи на актуальність даної проблеми, ми обрали наступну тему курсового дослідження: "Використання технічних засобів навчання на уроках читання в 1-4-х класах".
Об'єкт дослідження – методичні засади навчального процесу у початковій школі.
Предмет дослідження – використання технічних засобів навчання на уроках читання в 1-4-х класах.
Мета дослідження – теоретично обґрунтувати сутність використання технічних засобів навчання на уроках читання в 1-4-х класах та визначити особливості та необхідність їх використання у навчально-виховному процесі початкової школи.
Згідно з метою і предметом дослідження було визначено такі завдання:
1) вивчити теоретичні аспекти використання технічних засобів навчання;
2) з'ясувати людські можливості щодо сприйняття інформації;
3) охарактеризувати засоби наочності та технічні засоби навчання;
4) дослідити основні методи використання технічних засобів навчання на уроках читання в 1-4-х класах.
Методи дослідження. Для розв'язування поставлених завдань використано такі методи наукового дослідження: теоретичний аналіз наукових літературних джерел, синтез, узагальнення, порівняння, абстрагування, конкретизація, моделювання, спостереження, бесіда.
Структура дослідження. Курсова робота складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури. Список використаних джерел включає 28 найменувань. Робота викладена на 42 сторінках друкованого тексту.


розділ 1. Психолого-педагогічні основи використання технічних засобів у навчальному процесі
1.1. Мовно-мовленнєвий розвиток учнів початкових класів як необхідна умова успішного навчання
Оволодіння мовою і мовленням необхідна умова формування соціально активної особистості. Мовлення це не тільки форма спілкування, а й форма передачі та набуття знань, форма учіння. Опанування рідної мови відбувається через мовленнєву діяльність. Ось чому так важливо розвивати мовлення, працювати постійно і цілеспрямовано. Адже без розвиненого мовлення немає справжніх успіхів у навчанні, немає спілкування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Технічні засоби навчання на уроках читання в 1-4-х класах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок