Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Політологія -> Система державних органів України.

Система державних органів України.

Назва:
Система державних органів України.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,97 KB
Завантажень:
590
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Система державних органів України.


ПЛАН
ВСТУП. 3
Розділ 1. Загальна характеристика державних
органів України. 5
Розділ 2. Система державних органів України. 10
2.1. Верховна Рада України в системі державних органів
України. 10
2.1.1. Функції і повноваження Верховної Ради України. 10
2.2. Президент України як глава держави. 15
2.2.1. Конституційний статус Президента України та
його місце в системі державних органів України. 15
2.2.2. Структура органів при Президентові України. 17
2.2.3. Функції і повноваження Президента України. 17
2.3. Система органів виконавчої влади. 19
2.3.1. Особливості виконавчої влади серед інших гілок
влади. 19
2.3.2. Кабінет Міністрів України - вищий орган
у системі виконавчої влади. 20
2.3.3. Центральні органи виконавчої влади. 22
2.3.4. Місцеві органи державної виконавчої влади в
Україні. 24
2.4. Органи судової влади в Україні. 26
2.5. Система органів прокуратури. 28
Розділ 3. Взаємодія державних органів України. 31
ВИСНОВКИ 34
Список використаних джерел та літератури
ВСТУП.
Розбудова демократичної соціальної правової держави України викликала спротив україноненависників, які сподівались і ще сьогодні прагнуть повернення до соціалізму з його потворним обличчям, їхні дії спрямовані на підрив незалежності і втрату державності, сіють зерна зневіри серед пересічних українців у правильності обраного шляху. Та все ж у своїй курсовій роботі я намагалася наголосити саме на недоліках та прогалинах, які є у діючій системі державних органів України.
Хоча одна з найдемократичніших конституцій світу проголосила, що державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу і судову, та все ж наразі спостерігається певний тиск однієї гілки на іншу. Ще цілком не сформовано механізм взаємодії парламенту і виконавчої влади, центральних органів виконавчої влади з Кабінетом Міністрів. Та я впевнена, що в Україні є потенціал для здійснення глибоких перетворень у суспільстві. Я переконана, що українська влада спроможна не тільки зупинити спад виробництва, але й пришвидшити темпи його зростання, навести порядок з економічними диверсантами, дати відбій корупціонерам, бюрократам та олігархам на всіх щаблях влади, утвердити нову систему соціальних гарантій, інтегрувати Україну у світове виробництво, зробити істотний крок у розбудові нашої держави як соціальної, так і правової.
Детально вивчивши наш Основний Закон, зокрема, ті розділи, що стосуються вибраної теми, я намагалася довести, що недостатньо лише прийняти Конституцію, треба ще навчитися і жити за нею, створити ефективні механізми її реалізації. Головне - не прикриватись Конституцією, а від самого початку закласти в суспільній свідомості шанобливе ставлення до неї. Адже, якщо ми самі не будемо поважати нашу Кнституцію - не буде поваги до нас, до україни, до нашої влади, до народу в цілому. За великим рахунком - не буде держави, перспективи для народу.
Актуальність даної теми полягає в тмоу, що після відновлення державної незалежності, сформовано цілком нову систему державних органів, а не фіктивні інститути, створені на основі не менш фіктивної Конституції УРСР 1978р. Було вперше введено інститут Президента, створено систему незалежних судів, які діють на основі демократичних принципів правосуддя, повне втілення у життя яких призведе до того, що судова влада стане такою ж впливовою і рівноправною, як і дві інші гілки влади.
Предметом дослідження є уся система державних органів України, механізми її взаємодії, взаємовпливу і взаємостримування, перспективи їх вдосконалення та вплив на розбудову Української держави сьогодні. Комплексне використання методів дослідження дало змогу всебічно розглянути предмет дослідження і зробити відповідні самостійні висновки.
Новизна теми полягає в тому, що я використала найновіші матеріали, щойно висвітлені в юридичній літературі, а також у світовій мережі Інтернету, використала нещодавно прийнятий Закону України "Про судоустрій України".
Висвітлюючи дану тему, я поставила перед собою зав д а н н я:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Система державних органів України.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок