Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Охорона нерухомого майна

Охорона нерухомого майна

Назва:
Охорона нерухомого майна
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,80 KB
Завантажень:
128
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Охорона нерухомого майна


ПЛАН
Стр.
ВСТУП 3
1. ПОНЯТТЯ ТА СУБ’ЄКТИ ДІЯЛЬНОСТІ З ОХОРОНИ НЕРУХОМОГО МАЙНА 4
2. ПРЕДМЕТ ТА ОБ’ЄКТ ДОГОВОРУ ОХОРОНИ НЕРУХОМОСТІ 7
3. ПОРЯДОК ПРИЙМАННЯ (ЗДАВАННЯ) ОБ'ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ ПІД ОХОРОНУ 10
4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН ДОГОВОРУ ОХОРОНИ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ 15
4.1. Права охоронної фірми 15
4.2. Обов’язки охоронної фірми 16
4.3. Права та обов’язки власника об’єкта нерухомості 18
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ДОГОВОРОМ ОХОРОНИ НЕРУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ 23
5.1. Відповідальність охоронної фірми 23
5.2. Відповідальність власника об’єкта нерухомості 25
ВИСНОВКИ 26
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 27
ДОДАТОК 29


ВСТУП
Розвиток ринкових відносин в Україні обумовлює необхідність забезпечення надійної охорони не тільки рухомого майна фізичних та юридичних осіб, а й їхньої нерухомості. Тому останнім часом особливого значення набуваються договірні відносини, пов’язані з охоронною діяльністю.
Цивільний кодекс України не в повній мірі регулює поняття договору охорони нерухомого майна, однак, це не означає, що йому не приділяється належна увага з боку цивілістичної науки, а також те, що на практиці такі договори не набули значного поширення.
Навпаки. Відсутність належного правового регулювання обумовлює виникнення різноманітних шляхів пошуку оптимального способу забезпечення права осіб на забезпечення права власності всіма допустимими законодавством способи.
Враховуючи вищезазначене виникає необхідність детального висвітлення поняття договору охорони об’єктів нерухомості, визначення його об’єкту, вимог, що пред’являються до об’єктів охорони, права та обов’язки сторін, відповідальність за порушення умов договору.
Правовідносини, що виникають на підставі договору охорони нерухомих об’єктів, мають всі ознаки, властиві цивільно-правовим зобов’язанням. За цим договором одна сторона надає другій стороні послуги з охорони майна за плату, внаслідок чого між сторонами виникають майнові відносини, обумовлені використанням товарно-грошової форми. Проте, такі відносини мають ряд специфічних ознак. Основними з них є те, що для здійснення охоронної діяльності необхідною умовою є отримання ліцензії, охорона визначеного кола об’єктів здійснюється виключно суб’єктами, встановленими чинним законодавством, закріплено особливий порядок здачі та прийому об’єктів під охорону та ряд інших умов договору.


1. ПОНЯТТЯ ТА СУБ’ЄКТИ ДІЯЛЬНОСТІ З ОХОРОНИ НЕРУХОМОГО МАЙНА
Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства внутрішніх справ України ”Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян” від 14.12.2004 № 145/1501 охорона майна - діяльність суб'єктів охоронної діяльності з організації та практичного здійснення на підставі цивільно-правових договорів заходів, спрямованих на забезпечення схоронності, цілісності визначених володільцем майна належних йому будівель, споруд, іншого рухомого та нерухомого майна (далі - майно) з метою відвернення та/або недопущення безпосередніх посягань на майно, припинення не санкціонованого володільцем доступу до нього для збереження його фізичного стану і забезпечення здійснення володільцем цього майна всіх належних йому повноважень щодо нього [5].
Охоронна діяльність - діяльність з надання послуг, пов'язаних з охороною майна юридичних і фізичних осіб та забезпечення особистої безпеки фізичних осіб на підставі цивільно-правових угод.
Суб'єктами охоронної діяльності є зареєстровані в установленому чинним законодавством України порядку юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які провадять господарську діяльність, крім органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також фізичні особи - підприємці, які отримали ліцензії на право здійснення господарської діяльності з надання послуг, пов'язаних з охороною державної та іншої власності, надання послуг з охорони громадян.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Охорона нерухомого майна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок