Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Поняття договору комісії в системі договорів про надання послуг

Поняття договору комісії в системі договорів про надання послуг

Назва:
Поняття договору комісії в системі договорів про надання послуг
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,55 KB
Завантажень:
368
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Зміст
Вступ......................................................................................................................3
Розділ І. Поняття договору комісії в системі договорів про надання послуг..5
Розділ ІІ. Зміст договору комісії:.........................................................................12
2.1. Форма, порядок укладення та строк договору комісії.............................13
2.2. Істотні умови договору комісії: предмет і ціна........................................16
2.3. Права та обов’язки сторін за договором комісії.......................................18
2.4.Припинення договору комісії......................................................................23
Розділ ІІІ. Різновиди договору комісії.................................................................26
3.1. Договір комісії громадян з комісійними магазинами..............................27
3.2. Договір на продажу надлишків сільськогосподарської продукції.........29
3.3. Договір комісійної торгівлі легковими автомобілями.............................30
Висновок.................................................................................................................32
Список використаних джерел..............................................................................34
Вступ
Договір одна із найстаріших правових конструкцій. Раніше нього в історії зобов’язаного права, що складалося, виникли тільки делікти. Будучи за своєю природою негативною реакцією з боку держави на відхилення від встановлених їм же критеріїв належної поведінки, делікти були прямими „спадкоємцями” одного з найогидніших пережитків родового ладу.
Розвиток різних форм спілкування між людьми, висунув потребу в наданні їм можливості по злагодженій сторонами волі використовувати запропоновані законодавцем або самим створити правові моделі. Такими моделями і стали договори (контракти).
В нашій країні аж до недавнього часу основна маса договорів - ті, які зв’язували між собою головних учасників тодішнього економічного обороту - державні, а також кооперативні і інші суспільні організації, полягала у виконанні планових актів. Воля контрагентів в таких договорах складалася під впливом витікаючих від державних органів завдань. Іншого й бути не могло, якщо враховувати, що плановий акт зумовлював у вигляді загального правила, які саме організації, про що, коли у якому об’ємі повинні були укладати договори на передачу товарів, виконанні робіт або наданні послуг. Наочним прикладом служили, зокрема, договори безпосереднього руху товарів, що опосередкувалися в обороті.
Новий Цивільний кодекс України не тільки проголосив „свободу договорів”, але й створив необхідні гарантії для їх здійснення. Зокрема, приблизно 600 статей присвячено окремим видам договорів. Вже одне це, приблизно, в троє перевищує набір спеціальної „договірної статті” в Цивільному кодексі 1964р.
Договір комісії один з часто укладаючих договорів. Цей договір істотно полегшує громадянину продаж того або іншого майна. Договори комісії широко використовуються при реалізації громадянами товарів через комісійні магазини, а також в господарському обороті – при реалізації через посередницькі і збутові організації товарів і продукції за дорученням підприємств, при реалізації сільськогосподарської продукції, при придбанні товарів за рубежем через зовнішньо-торгівельні організації.
Основними законодавчими актами, які регулюють відносини сторін в договорі комісії є Цивільний кодекс України, а також цивільне законодавство.
Предметом курсової роботи є висвітлення правової природи договору комісії, а також висвітлення його впливу на суспільні відносини.
Метою даної курсової роботи є вивчення договору комісії, виявлення його особливостей та висвітлення тонкостей комісійної торгівлі, яка здійснюється за допомогою кількох видів договорів, що відрізняються між собою за суб’єктивним складом, предметом, формою і порядком укладення.
Структура курсової роботи побудована наступним чином: вступ; поняття договору комісії в системі договорів про надання послуг; зміст договору комісії; види договору комісії; висновок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Поняття договору комісії в системі договорів про надання послуг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок