Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Приховування злочинів

Приховування злочинів

Назва:
Приховування злочинів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,13 KB
Завантажень:
228
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Приховування злочинів


План


Вступ
Тема даної курсової роботи – „Приховування злочинів”.
Мета написання даної роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з особливостями кваліфікації, визнання та відповідальності за приховування злочинів.
Дана робота також має на меті допомогти набути основ фундаментальних знань, що стануть підґрунтям у вивченні даного питання, у правильному розумінні приписів чинного законодавства та правової практики.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та наукових джерел, присвячених проблемам приховування злочинів;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Актуальність обраної теми курсової роботи полягає в тому, що приховування злочину — один з небезпечних і ду-же поширених злочинів проти правосуддя і у зв'язку з цим особливого практичного значення на-буває більш чітке і конкретне визначення приховування злочину як кримінально-караного діяння, передбаченого ст. 396 КК, шляхом розкриття якомога більшої кількості його специ-фічних ознак та призначення покарання за цей злочин.
Предметом дослідження в курсовій роботі виступають злочини проти правосуддя, а об’єктом дослідження є саме приховування злочину.
Структура роботи розроблена з урахуванням стандартних вимог до курсових робіт і містить наступні структурні елементи:
Вступ
Основна частина, яка містить 5 розділів.
Висновки
Список використаних джерел.
В роботі розкриті наступні питання: поняття та сутність приховування злочину; проблеми кваліфікації приховування злочину; особливості кримінальної відповідальності за приховування злочину тощо.
При написанні курсової роботи автором були використані: Конституція України, Кримінальний кодекс України, Кримінально-процесуальний кодекс України, інші закони та нормативні акти, підручники, монографії, періодичні видання, аналітичні статті вітчизняних і зарубіжних авторів з кримінального права тощо. Особливу увагу автор приділив аналізу Науково-практичного коментаря до Кримінального кодексу України Мельника, Яценка, Потебенька, Матишевського та інших, а також Науково-практичному коментарю С. Яценка.


1. Загальна характеристика злочинів проти правосуддя
У розділі XVIII Особливої частини КК «Злочини проти правосуд-дя» передбачена відповідальність за посягання на нормальну діяль-ність не тільки судової влади, а й органів, що сприяють процесуаль-ній діяльності з виконання судом функції правосуддя (органів проку-ратури, слідства і дізнання), а також органів, що виконують винесе-ні судами вироки, ухвали, постанови та інші судові рішення.
Усі передбачені у розділі XVIII Особливої частини КК злочини проти правосуддя, виходячи з їх безпосередніх об'єктів, можуть бу-ти об'єднані у такій системі:
1. Злочини, які посягають на конституційні принципи діяль-ності органів досудового слідства, дізнання, прокуратури і суду.
Сюди входять: завідомо незаконні затримання, привід або арешт (ст. 371); притягнення завідомо невинного до кримінальної відпові-дальності (ст. 372); порушення права на захист (ст. 374); постанов-лення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови (ст. 375); втручання в діяльність судових ор-ганів (ст. 376); втручання в діяльність захисника чи представника особи (ст. 397 ).
2. Злочини, які посягають на життя, здоров'я, особисту безпеку, майно суддів, засідателів та інших учасників судочин-ства. У цю групу входять: посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв'язку з їх діяльністю, пов'язаною із здій-сненням правосуддя (ст. 379); посягання на життя захисника чи представника особи у зв'язку з діяльністю, пов'язаною з наданням правової допомоги (ст. 400); погроза або насильство щодо судді, на-родного засідателя чи присяжного (ст. 377); погроза або насильство щодо захисника чи представника особи (ст. 398); умисне знищення або пошкодження майна судді, народного засідателя чи присяжного (ст. 378); умисне знищення або пошкодження майна захисника чи представника особи (ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Приховування злочинів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок