Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Зовнішня політика адміністрації Білла Клінтона

Зовнішня політика адміністрації Білла Клінтона

Назва:
Зовнішня політика адміністрації Білла Клінтона
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,32 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота
на тему:
Зовнішня політика адміністрації Білла Клінтона


ПЛАН
Вступ
1. Стислий опис зовнішньополітичної діяльності Білла Клінтона
1.1. Виконавча влада
1.2. Центральна проблема зовнішньої політики
1.3. Політика проти Суті
2. Непереконливе визначення "Успіху"
2.1. Гаїті
2.2. Північна Корея
2.3. Північна Ірландія
2.4. Боснія
3. Стратегічні промахи
3.1. Вакуум у зовнішній політиці
Висновки
Використана література


ВСТУП
Курсова робота присвячена розгляду роботи адміністрації Білла Клінтона та проведення нею зовнішньої політики.
США завжди грали і будуть продовжувати грати провідну роль на міжнародній арені, і її зовнішня політика завжди буде привертати до себе не аби яку увагу з боку не тільки громадськості , а й допитливих журналістів та аналітиків.
Актуальність теми курсової роботи визначається напруженим політичним станом в світі, що без сумніву перш за все пов’язано з проведенням відповідної зовнішньої політики Сполученими Штатами Америки, а саме попереднім президентом та його адміністрацією.
Мета курсової роботи детально описати дипломатичні ходи американської політики по відношенню до всього світу та надати висновків проведеній роботі адміністрації Білла Клінтона в галузі зовнішньої політики.
Для досягнення поставленої мети автор ставить перед собою такі завдання:
Дати коротку характеристику діяльності Білла Клінтона та його виконавчій владі;
Визначити головні проблеми в проведенні зовнішньої політики;
Дослідити “успіхи” та промахи у проведенні зовнішньої політики в таких країнах, як Гаїті, Північна Корея, Північна Ірландія та Боснія;
Визначити головні стратегічні промахи зовнішньої політики адміністрації Клінтона та ін.
В роботі були використані лише американські періодичні джерела, з розрахунку на те, що вони більш за все висвітлюють питання зовнішньої політики Клінтона.
Структурно робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків та використаної літератури. 


1. СТИСЛИЙ ОПИС ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БІЛЛА КЛІНТОНА
Вільям Джефферсон «Білл» Клінтон (англ. William Jefferson "Bill" Clinton) (народився 19 серпня, 1946) (Вільям Джефферсон Блайт ІІІ) — 42-й Президент Сполучених Штатів Америки з 1993 до 2001 рр. Він також був губернатором штату Арканзас протягом 12 років. Білл Клінтон — третій наймолодший президент США після Теодора Рузвельта та Джона Кеннеді.
Свою політичну кар'єру Білл почав у штаті Арканзас, коли він невдало балотувався на посаду депутата в Палату Представників Конгресу США у 1974 році. Пізніше він балотувався і був вибраний на посаду губернатора штату Арканзас. Однак у 1980 р. він зазнав поразки і не був переобраний. Незважаючи на це, у 1982 р. його знову обрано губернатором штату. У 1992 р. Клінтон успішно балотувався на посаду президента США від Демократичної партії і виграв вибори, випередивши свого найближчого конкурента з Республіканської партії Джорджа Буша — старшого.
Президентство Клінтона припало на той час, коли в світі відбувалися суттєві зміни спричинені розвалом Радянського Союзу і кінцем Холодної війни. Його адміністрація вживала заходів для урегулювання війни в Югославії та на Близькому Сході. Під час його президентства США разом із НАТО брали участь у війні проти Сербії через конфлікт у Косово. Також за його участю були підписані історичні угоди між Ізраїлем та Організацією Визволення Палестини. У внутрішній політиці під час його правління у Сполучених Штатах почався один з найдовших періодів економічного зросту та стабільності. Його президентство також було відмічене скандалом з позашлюбними відносинами з практиканткою Білого Дома Монікою Левінскі. У 1998 році в результаті цього скандалу і слідства, що за ним слідувало, він був підданий процедурі імпічменту за лжесвідчення та перешкоджання слідству. Процедура імпічменту була винесена Палатою Представників США, а пізніше Сенат США виправдав його звинувачення і йому було дозволено закінчити другій термін на посту президента США.
Після закінчення його терміну в Білому Домі Білл Клінтон займався благодійною діяльністю та виступав з промовами в багатьох учбових закладах та для загальної аудиторії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Зовнішня політика адміністрації Білла Клінтона

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок