Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Роль органів внутрішніх справ в боротьбі з економічною злочинністю

Роль органів внутрішніх справ в боротьбі з економічною злочинністю

Назва:
Роль органів внутрішніх справ в боротьбі з економічною злочинністю
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,70 KB
Завантажень:
286
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПЛАН
1. Роль органів внутрішніх справ в боротьбі з економічною злочинністю
2. Випадки обов’язкового проведення аудиту
2.1. Обов'язкова аудиторська перевірка з приводу порушення справи про банкрутство підприємства
2.2. Особливості аудиту у випадках приватизації
2.3. Особливості аудиторської перевірки страховиків
2.4. Особливості аудиту в акціонерних товариствах
2.5. Особливості аудиту акціонерів-засновників комерційних банків
2.6. Особливості аудиту довірчих товариств
3. Задача
Використана література
1. Роль органів внутрішніх справ в боротьбі з економічною злочинністю
Упродовж 2005 року органами внутрішніх справ виявлено 45,1 тис. (+ 2,1 %) злочинів у сфері економіки, з яких більше половини – тяжкі та особливо тяжкі. У структурі економічної злочинності переважають злочини, вчинені у сфері службової діяльності (17,9 тис).
Викрито 3,7 тис. (+ 18,8 %) фактів хабарництва. Середня сума виявленого хабара 2005 року зросла до 8,7 тис. грн., проти 4,7 тис. у 2004 році.
Задокументовано 138 фактів хабарництва, де сума хабара перевищує 10 тис. грн., 54 злочини - понад 30 тис. гривень.
Найбільш враженими хабарництвом є заклади освіти і охорони здоров'я, підприємства транспорту, об'єкти промисловості, житлово-комунальне господарство та сфера реформування власності.
Найчастіше посадовці вимагають і отримують хабарі за видачу дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності, виконання регуляторних функцій, не перешкоджання або сприяння службових осіб органів влади та контролюючих органів здійсненню підприємницької діяльності, вирішення орендних питань, купівлю-продаж нерухомості та землі, надання послуг у системі освіти та охорони здоров’я.
28 грудня 2005 року прокуратурою м. Івано-Франківська порушено кримінальну стосовно посадовця комунального підприємства “Муніципальні ринки м. Івано-Франківська” С., який отримав від приватного підприємця хабара у розмірі 3 тис. доларів США за укладання договору оренди торговельного місця на ринку по вул. Привокзальній. Вжитими оперативними заходами задокументовано ще два випадки отримання С. хабарів на загальну суму понад 3 тис. доларів США.
Прокуратурою Дніпропетровської області порушено кримінальну справу відносно посадовця управління держказначейства України в Дніпропетровській області, який через посередників вимагав та отримав хабара на загальну суму 27 тис. доларів США від директора товариства з обмеженою відповідальністю за відшкодування підприємству ПДВ.
У сфері господарської діяльності виявлено майже 9 тис. (+ 4,2 %) злочинів. На пріоритетних напрямках економіки виявлено понад 3,7 тис. злочинів зі збитками понад 100 тис. грн., 870 – зі збитками понад 1 млн. гривень.
Закінчено розслідуванням майже 31,4 тис. економічних злочинів. Встановлено завдану економічними злочинами (за закінченими кримінальними справами) матеріальну шкоду на суму 1,1 млрд. грн., відшкодовано - 965,4 млн. грн. (91,3 %).
Як показує аналіз, найбільш криміналізованими є бюджетна сфера, де викрито 8,6 тис. злочинів, агропромисловий комплекс – 5,9 тис., паливно-енергетичний комплекс – 4,1 тис., сфера приватизації – 3,5 тис.
Прокуратурою м. Харцизьська Донецької області порушено кримінальну справу стосовно посадовця комунального підприємства “Типографія”, який вимагав та отримав хабара у сумі 25 тис. гривень від громадянина Т. за укладення з ним угоди щодо реалізації основних фондів підприємства (продаж не житлового приміщення).
19 грудня 2005 року прокуратурою м. Києва порушено кримінальну справу стосовно службових осіб за фактом доведення ними до банкрутства акціонерного комерційного банку. Укладення завідомо невигідних для банківської установи кредитних угод, у тому числі з цінними паперами, призвело до стійкої фінансової неспроможності банку виконувати свої забов’язання перед вкладниками. Акціонерам банку завдано збитків на суму понад 180 млн. гривень.
Вжитими заходами, спрямованими на декриміналізацію ключових бюджетоутворюючих галузей і сфер економіки, вдалося перекрити цілий ряд “тіньових” схем протиправної діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота на тему: Роль органів внутрішніх справ в боротьбі з економічною злочинністю

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок