Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Множинність злочинів в сучасному кримінальному праві

Множинність злочинів в сучасному кримінальному праві

Назва:
Множинність злочинів в сучасному кримінальному праві
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
34,22 KB
Завантажень:
310
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
Тема: Множинність злочинів в сучасному кримінальному праві


ПЛАН
ВСТУП
РОЗДІЛ I. Загальна характеристика поняття множинності злочинів
1.Понятие множинності злочинів
2.Формы прояви множинності злочинів
РОЗДІЛ II. Форми множинності злочинів
1. Повторність злочинів
1.1 неодноразова злочинів
1.2 Систематичність злочинів
1.3 Здійснення злочинів у вигляді промислу
1.4 Реальна сукупність злочинів
2. Ідеальна сукупність преступлени
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИВЧЕНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Вступ
Правоохоронним органам нерідко доводиться зустрічатися з такими фактами, коли в поведінці злочинця виявляються ознаки двох і більше злочинних діянь. Залежно від характеру цих злочинних діянь істотно змінюється і кримінально-правова оцінка поведінки суб'єкта. Так, в одних випадках скоєне необхідно кваліфікувати за декількома кримінально-правовими нормами (наприклад, при сукупності злочинів), в інших - все вчинене охоплюється лише однією нормою (наприклад, при повторності). У ряді випадків змінюється і порядок призначення покарання, його тяжкість, а також порядок відбуття. Очевидно, що в даній ситуації необхідний одноманітний підхід до вирішення цих питань. Оскільки у всіх цих випадках йдеться про схожі моменти, а саме про вчинення однією особою декількох злочинів, всі ці питання необхідно розглядати в комплексі. Безперечно в цьому плані важливим, актуальним і практично значущим для науки кримінального права і судово-слідчої практики є дослідження проблеми множинності злочинів за кримінальним законодавством.
Починаючи з 60-х років кримінально-правова наука зробила великий крок вперед у вирішенні проблем множинності злочинів. Саме тоді з'явилися роботи таких відомих учених як Кафаров Т.М., Кудрявцев В.Н., Малков В.П., Яковлєв А.М. і інші.
При множинності злочинів в поведінці однієї людини повинна бути інша (ніж при вчиненні одиничного злочину) оцінка суспільної небезпеки поведінки суб'єкта, а також юридична кваліфікація вчиненого і, нарешті, істотними особливостями повинно характеризуватись призначення покарання.
Тим часом слід підкреслити, що проблема множинності злочинів і відмежування від неї одиничних злочинів все ще потребує подальшого вивчення і розробки. Поки що багато її питань в теорії і на практиці розв'язуються суперечливо, що не сприяє однаковому застосуванню кримінального закону правоохоронними органами.


РОЗДІЛ 1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПОНЯТТЯ МНОЖИННОСТІ ЗЛОЧИНІВ
1. Поняття множинності злочинів
Злочин завжди заподіює ту або іншу шкоду суспільним відносинам і викликає негативну оцінку з боку суспільства і держави. Ще більш негативну реакцію викликають випадки вчинення особою не одного, а декількох злочинів. При вчиненні особою декількох злочинів, як правило, заподіюється більша моральна, фізична або матеріальна шкода суспільству або окремим громадянам, порушник відчуває стійке негативне ставлення до інтересів держави, суспільства і окремих громадян. Багатократна злочинна діяльність однієї і тієї ж особи негативно впливає на нестійких в моральному відношенні громадян, особливо на молодь, породжувати ілюзії про можливість жити за рахунок суспільства, скоювати злочини безкарно.
Випадки здійснення однією і тією ж особою декількох злочинів непоодиноке явище в судовій практиці. Встановлення того факту, що особа одночасно або послідовно вчинила декілька злочинів породжує перед слідчо-судовими органами певні правові питання, пов'язані з відмежуванням окремого (одиничного) злочину від декількох, кваліфікацією скоєного і призначенням покарання. Ці і ряд інших питань охоплюються проблемою множинності злочинів у кримінальному праву.
Множинність злочинів характеризується, як правило, умисною злочинною діяльністю. Це обумовлює правову оцінку множинності злочинів як форми злочинної діяльності, яка тягне підвищену суспільну небезпеку.
В чинному кримінальному законодавстві не міститься поняття "множинності злочинів". Поняття множинності злочинів розробляється наукою кримінального права, але одноманітного підходу до трактування цього поняття поки що немає.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Курсова робота на тему: Множинність злочинів в сучасному кримінальному праві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок