Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Особливості правового статусу помічника судді

Особливості правового статусу помічника судді

Назва:
Особливості правового статусу помічника судді
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
7,26 KB
Завантажень:
490
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Особливості правового статусу помічника судді


ПЛАН
1. ПРАВОВИЙ СТАТУС ПОМІЧНИКА ГОЛОВИ (ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ) МІСЦЕВОГО ЗАГАЛЬНОГО СУДУ
1.1. Завдання та обов’язки помічника голови (заступника голови) місцевого загального суду
1.2. Права помічника голови (заступника голови) суду
ОСОБЛИВОСТІ ПРАВОВОГО СТАТУСУ ПОМІЧНИКА СУДДІ МІСЦЕВОГО ЗАГАЛЬНОГО СУДУ
ПЕРСПЕКТИВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ІНСТИТУТУ ПОМІЧНИКІВ СУДДІВ В УКРАЇНІ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


1. ПРАВОВИЙ СТАТУС ПОМІЧНИКА ГОЛОВИ (ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ) МІСЦЕВОГО ЗАГАЛЬНОГО СУДУ
Помічник голови (заступника голови) є посадовою особою апарату місцевого загального суду, правовий статус якої визначається Законом України “Про державну службу”.
Помічник голови (заступника голови) призначається на посаду та звільняється з посади наказом голови відповідного суду з дотриманням вимог трудового законодавства та законодавства про державну службу України.
На посаду помічника голови (заступника голови) призначається особа, яка має повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство” або “Правоохоронна діяльність” з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі в органах судової влади не менше 3 років або загальний стаж роботи за фахом не менше 5 років.
Помічник голови (заступника голови) безпосередньо підпорядковується голові (заступнику голови) суду, помічником якого він є, та керівникові апарату суду.
Помічник голови (заступника голови) безпосередньо підпорядкованих працівників апарату суду не має. У своїй роботі він керується Конституцією України, Цивільним процесуальним, Кримінально-процесуальним та іншими кодексами України, Законами України “Про судоустрій України”, “Про статус суддів”, “Про державну службу”, “Про боротьбу з корупцією” та іншими законами України, рішеннями Конституційного Суду України, актами Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, актами законодавства та нормативними документами, що регламентують діяльність судових органів, положеннями про Державну судову адміністрацію України та відповідне територіальне управління Державної судової адміністрації, постановами колегії, наказами, інструкціями та рекомендаціями Державної судової адміністрації України та відповідного територіального управління Державної судової адміністрації, іншими нормативно-правовими актами та посадовою інструкцією.
1.1. Завдання та обов’язки помічника голови (заступника голови) місцевого загального суду
Помічник голови (заступника голови) суду:
проводить узагальнення роботи суду з розгляду судових справ (узагальнення судової практики), здійснює підготовку статистичних даних та складання звітів, узагальнень суду про кількість та стан розгляду судових справ усіх категорій.
готує дані судової статистики та інші матеріали для розгляду на оперативних нарадах.
інформує голову (заступника голови) суду про навантаження справ, які знаходяться в провадженні суддів, та сприяє їх об’єктивному розподілу. Проводить роботу з вивчення руху справ, які знаходяться в провадженні суддів.
проводить роботу з підготовки оперативних нарад, що проводяться головою (заступником голови) суду, веде протоколи цих нарад.
веде збір і узагальнення пропозицій до проектів планів роботи суду та готує відповідні проекти планів.
здійснює контроль за виконанням планів роботи суду, доповідає голові (заступники голови) суду про хід їх виконання.
бере участь у прийомі громадян головою (заступником голови) суду та забезпечує організацію його проведення.
за дорученням голови (заступника голови) готує проекти відповідей на звернення, які надходять на адресу голови суду.
вивчає прийняті головою (заступником голови) суду до свого провадження справи і матеріали, здійснює підбір законодавства та судової практики, необхідних для розгляду конкретних судових справ, вносить стосовно них свої пропозиції.
здійснює попередню підготовку до розгляду судових справ, що знаходяться в провадженні голови (заступника голови) суду, за його дорученням готує проекти процесуальних документів, повідомлень, запитів тощо, контролює надходження та залучення відповідних матеріалів і документів до судових справ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Курсова робота на тему: Особливості правового статусу помічника судді

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок