Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Претензійна служба та її взаємодія з юридичною службою

Претензійна служба та її взаємодія з юридичною службою

Назва:
Претензійна служба та її взаємодія з юридичною службою
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,84 KB
Завантажень:
330
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
План.
Вступ
1. Юридична служба як учасник і координатор функцій складання господарсько-процесуальних документів:
а) загальні завдання юридичної служби;
б) участь юридичної служби в складанні господарських договорів.
2. Претензійна служба та її взаємодія з юридичною службою:
а) претензійна робота і участь юридичної служби у її здійсненні;
б) позовна робота і участь юридичної служби у її здійсненні
3. Господарсько-правова статистика і її роль в роботі юридичної служби.
Висновок.
Практичне завдання
Додаток 1.
Додаток 2.
Список використаної літератури.
Вступ.
У сфері економіки виникають і функціонують різноманітні відносини, пов'язані з господарською діяльністю. Зокрема, держава здійснює функції загального управління економікою. Для цього у центрі і на місцях діють ограни державної виконавчої влади - міністерства, державні комітети, відомства. Отже, складаються відповідні управлінські відносини між цими органами і підприємствами. Ці відносини регулюються адміністративним правом, тобто є адміністративними правовідносинами. А в свою чергу, між підприємствами. Між підприємцями та громадянами виникають майнові відносини щодо задоволення особистих потреб громадян у товарах, роботах, послугах. Ці відносини регулює цивільне право. Ці перераховані відносини об'єктивно необхідні для здійснення господарської діяльності, вони створюють організаційні, матеріальні, фінансові та інші передумови функціонування господарських відносин.
Суб'єкти господарських відносин мають право самостійно, з власної ініціативи приймати будь-які рішення, які не суперечать законодавству України, а саме (не без допомоги юридичної служби):
планують свою господарську діяльність;
у межах законодавства вільно обирають предмети господарських договорів і визначають зобов'язання в них, всі необхідні умови господарських взаємовідносин.
Згідно із ст.19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. А відповідно до Господарського кодексу держава гарантує додержання прав і законних інтересів підприємства. Підприємство при здійсненні господарської та іншої діяльності повинно дотримуватися чинного законодавства, в тому числі і при оформленні господарсько-процесуальних документів. Якісне і кваліфіковане оформлення останніх є обов'язком юридичної служби.
1.Юридична служба як учасник і координатор функцій складання господарсько-процесуальних документів,
У справі забезпечення законності документів на підприємстві, включаючи і господарсько-правові, високої організованості, дисципліни і порядку, велике місце відводиться праву - регулятору громадських відносин - і, відповідно, юридичній службі, яка втілює у собі правовий захист.
Це означає, що господарюючі суб'єкти зобов'язані:
здійснювати свою діяльність відповідно до правових приписів
органів державної влади;
самостійно, з допомогою локальних нормативних актів
регламентувати різні сфери своєї діяльності;
використовувати можливості різних договорів.
Таким чином, в процесі своєї статутної діяльності господарюючі суб'єкти повинні використовувати весь арсенал правових засобів (нормотворче і правове регулювання) по впорядкуванню суспільних відносин для вирішення завдань, які поставлені перед ними. Вся ця діяльність і є правовою роботою.
Правова робота - особливий, багатоплановий вид діяльності. Яку б ділянку суб'єктів підприємницької діяльності не характеризували, обов'язково спираємось на поняття і ознаки юридичної особи, її праводієздатність, виникнення і припинення, класифікація, укладання господарських або трудових договорів, їх зміст та виконання, правове регулювання відносин банкрутства, приватизації, цін та ціноутворення, кредитно-розрахункових відносин тощо. Таким чином правова робота за змістом носить універсальний характер, так як вона охоплює всі сторони діяльності суб'єктів підприємницької діяльності. Це невід'ємна частина діяльності всіх структурних підрозділів підприємств, установ, організацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Претензійна служба та її взаємодія з юридичною службою

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок