Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Сучасний стан систем органів і установ виконання кримінальних покарань в Україні

Сучасний стан систем органів і установ виконання кримінальних покарань в Україні

Назва:
Сучасний стан систем органів і установ виконання кримінальних покарань в Україні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,05 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Сучасний стан систем органів і установ виконання кримінальних покарань в Україні


Вступ
1. Загальна характеристика органів та установ виконання кримінальних покарань
2. Органи виконання кримінальних покарань
2.1. Державний департамент України з питань виконання покарань
2.2. Кримінально-виконавча інспекція
2.3. Державна виконавча служба
3. Установи виконання кримінальних покарань
3.1. Гауптвахти
3.2. Дисциплінарний батальйон
3.3. Виправні колонії
3.3.1 Особливості обладнання виправних колоній максимального рівня безпеки
3.3.2 Особливості обладнання виправних колоній мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання та виправних центрів
3.3.3 Дільниця слідчого ізолятора на території виправної колонії
3.4. Виховні колонії
3.4.1 Особливості обладнання виховних колоній
3.4.2 Спостережні комісії та піклувальні ради
3.4.3 Педагогічна рада виховної колонії
3.5. Арештні доми та слідчі ізолятори
Висновки
Список нормативно-правових актів


Вступ
Актуальність обраної теми дослідження. Важливим завданням установ і органів виконання покарань є забезпечення процесу виправлення, створення умов для переоцінки життєвих орієнтирів, мотивів і цілей поведінки самими засудженими шляхом підвищення загальноосвітнього і культурного рівня засуджених, їх фізичного, психічного, правового і духовного розвитку, а також забезпечення цивілізованого рівня життєдіяльності засуджених у місцях позбавлення волі.
Для виконання вказаних завдань держава повинна створити таку систему органів та установ виконання покарань, яка б найбільш повно відповідала особливостям окремих різновидів покарань, закріплених у новому Кримінальному та Кримінально-виконавчому кодексі України. Прийняття цих нормативно-правових актів обумовило зміну окремих аспектів призначення засудженим та відбуття ними покарання у різних установах. У зв’язку з цим виникає необхідність здійснити науковий аналіз чинного законодавства щодо виконання кримінальних покарань у світлі нового Кримінального та кримінально-виконавчого кодексів, відповівши на запитання про структуру органів та установ, на які покладено відповідні повноваження.
Кримінальні покарання, що застосовуються в Україні та передбачені новим КК, є різноплановими. Одні з них пов'язані із заходами виправно-трудового впливу, другі — ні. Частина покарань має тривалий процес виконання, решта — обмежуються разовими діями. Є покарання, що передбачають позбавлення волі засудженого, більшість не мають такого суворого карального змісту. Однак при такій різнобічності кримінальних покарань (відповідно процесу їх виконання) можна виділити загальні завдання установ і органів виконання покарань. Це можна зробити, виходячи з цілей кримінального покарання і завдань, які стоять перед законодавством, що регулює процес виконання покарання.
В ст. 50 КК в якості мети покарання визначається виправлення засуджених, попередження вчинення нових злочинів як засудженими, так і іншими особами. В Кримінально-виконавчому кодексі України зазначається, що ця галузь права має своїм завданням забезпечення виконання покарання з тим, щоб воно було не тільки карою за вчинений злочин, а виправляло та перевиховувало засуджених у дусі чесного ставлення до праці, точного виконання законів, відвертало вчинення нових злочинів як засудженими, так і іншими особами, а також сприяло викорінюванню злочинності. Аналогічні завдання стоять і перед системою норм, які регулюють виконання покарань, не пов'язаних із заходами виправно-трудового впливу на засуджених. Виходячи із вказаних статей, нормативних актів перед установами і органами виконання покарань поставлені конкретні завдання. Для ефективного їх вирішення органи та установи виконання кримінальних покарань з одного боку повинні бути наділені достатнім об’ємом повноважень з метою впливу на засуджених, а з іншого, створювати необхідні умови для їх виправлення та ресоціалізації.
Метою даного дослідження є з’ясування переліку органів та установ виконання кримінальних повноважень а також кола їх повноважень щодо забезпечення належних умов відбуття засудженими покарання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Сучасний стан систем органів і установ виконання кримінальних покарань в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок