Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю

Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю

Назва:
Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,72 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота
Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю.


ЗМІСТ
РОЗДІЛ 1. Вступ
РОЗДІЛ 2. Кримінально-правова характеристика порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю:
2.1. Об’єктивні ознаки даного складу злочину.
А. Об’єкт
Б. Об’єктивна сторона
2.2. Суб’єктивні ознаки.
А.Суб’єкт
Б.Суб’єктивна сторона
РОЗДІЛ 3. Висновки
Список використаної літератури
Розділ 1.Вступ.
Здійснення без державної реєстрації, як суб’єкта підприємницької діяльності, що містить ознаки підприємницької та яка підлягає ліцензуванню, або здійснення без одержання ліцензії видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до законодавства, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, якщо це було пов’язано з отриманням доходу у великих розмірах, —
карається штрафом від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Здійснення банківської діяльності або банківських операцій, а також професійної діяльності на ринку цінних паперів, операцій небанківських фінансових установ без державної реєстрації або без спеціального дозволу (ліцензії), одержання якого передбачено законодавством, або з порушенням умов ліцензування, якщо це було пов’язано з отриманням доходу у великих розмірах, —
карається штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.
Примітка. Отримання доходу у великому розмірі має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Можливість настання кримінальної відповідальності за злочини у сфері господарської діяльності, у тому числі за порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю, є додатковою гарантією діяльності держави у сфері правового регулювання економічних відносин і захисту конституційних прав осіб, які займаються господарською діяльністю, та засобом сприяння стабілізації національної економіки.
Кримінально-правова охорона господарської діяльності повинна здійснюватися із суворим додержанням вимог Конституції України, принципів і норм міжнародного права та вітчизняного законодавства, що передбачає відповідальність за вчинення злочинів у цій сфері, забезпеченням точної кваліфікації і призначення справедливого покарання відповідно до положень Загальної та Особливої частин Кримінального кодексу України і з урахуванням постанов Пленуму Верховного Суду України.
Для кваліфікації діяння як такого, що порушує встановлений законодавством порядок зайняття господарською та банківською діяльністю необхідно ретельно з’ясовувати, в якому значенні у відповідних статтях Кримінального Кодексу вжиті терміни “господарська діяльність” і “підприємницька діяльність”, “підприємництво”, “банківська діяльність”, “державна реєстрація як суб’єкта підприємницької діяльності” , “діяльність, що підлягає ліцензуванню”, “суб’єкт господарської діяльності”, “суб’єкт підприємницької діяльності”, “громадянин-підприємець”, ”суб’єкта господарської” або “підприємницької діяльності” тощо, оскільки від правильного розуміння значення цих термінів у конкретних статтях КК залежить вирішення питання щодо наявності чи відсутності ознак складу злочину. Розкриття сутності та змісту даних понять визначає актуальність теми дослідження курсової роботи.
Метою даної курсової роботи є вивчення та узагальнення досягнень кримінально-правової науки та практики застосування законодавства, для розкриття змісту ознак даного складу злочину.
Відповідно до поставленої мети, завдання роботи полягає в:
1) розкритті сутності кримінально-караного діяння, передбаченого ст. 202;
2) всебічному аналізі та описі ознак складу злочину;
3) відмежування даного злочину від адміністративних правопорушень.
Об'єктом дослідження курсової роботи є норми чинного законодавства України в сфері порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок