Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Міжнародно-правові аспекти, проблеми урегулювання регіональних конфліктів (на прикладі одного з регіонів)

Міжнародно-правові аспекти, проблеми урегулювання регіональних конфліктів (на прикладі одного з регіонів)

Назва:
Міжнародно-правові аспекти, проблеми урегулювання регіональних конфліктів (на прикладі одного з регіонів)
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
41,52 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
КУРСОВА РОБОТА
з конституційного і міжнародного права на тему :
«Міжнародно-правові аспекти, проблеми урегулювання регіональних конфліктів
(на прикладі одного з регіонів)»


ЗМІСТ:
ВСТУП……………………………………………………………….……….... 3 ст.
РОЗДІЛ 1. Поняття та феномен міжнародного конфлікту……………….... 4 ст.
РОЗДІЛ 2. Політико-правове врегулювання конфліктів у міжнародних організаціях …………………………………………………………………….21ст.
РОЗДІЛ 3. Актуальні проблеми міжнародно- правового регулювання національних відносин політичні науки…....……………..............................30 ст.
РОЗДІЛ 4. Проблеми Криму та шляхи їх вирішення…...............................35 ст.
РОЗДІЛ 5. Косово — висновки для України. Міжнародно-правовий аспект…………………………………………………………………………...42 ст.
ВИСНОВОК…………………………………………………………………..48 ст.
Використана література…....…….…………………….................................50 ст.
ВСТУП
Всупереч численним прогнозам на сучасному етапі розвитку людства вплив національно-етнічних чинників на різні сторони суспільного життя не лише не зменшився, а значно зріс. Одночасно на рівень, зміст, спрямованість і результати взаємовідносин національно-етнічних спільнот істотно впливають різноманітні фактори (духовно-культурні, психологічні, економічні, соціальні, політичні, правові). У свою чергу і міжнаціональні (національно-етнічні, міжетнічні) відносини суттєво впливають на розвиток різних сфер життєдіяльності особи, функціонування інститутів громадянського суспільства та держави, на зміст та особливості правового регулювання в цілому.
У цій курсовій роботі я намагаюсь розглянути особливості та структуру міжнаціональних відносин, необхідність урахування національного чинника у правовому регулюванні суспільних відносин, проаналізовано категорії "національний суверенітет" та "право на національне самовизначення", з'ясувати зміст поняття конституційно-правового статусу національних меншин та розроблено його структуру. Також хотілось би розглянути національно-культурну автономію та деякі інші, близькі до них, поняття. Проаналізувати питання національно-етнічної самоідентифікації особи, правового регулювання мовних відносин, досліджено різноманітні аспекти врахування національно-етнічного чинника в системі територіальноїорганізації держави. Сформульовано конкретні пропозиції щодо подальшого вдосконалення правового регулювання міжнаціональних відносин, забезпечення вільного національно-етнічного розвитку особистості.


РОЗДІЛ 1.
Поняття та феномен міжнародного конфлікту
1.1. Проблема наукового визначення міжнародного конфлікту 
Незважаючи на незриму присутність конфлікту в усіх сферах суспільного життя, його точне та недвозначне визначення залишається предметом наукового пошуку. Частково це пов’язано із багатогранністю конфлікту та різноманітністю його форм. Іншою і, можливо, більш важливою обставиною, що стоїть на заваді спільному розумінню цього феномену, є принципова відмінність між тими ролями й функціями, якими конфлікт наділяється в рамках різноманітних підходів до вивчення ще більшою мірою різноманітних соціальних процесів...
...Під суб’єктами конфлікту, зазвичай, розуміють його безпосередніх учасників. Роз’єднують їх власні системи інтересів і цінностей, в даному випадку – несумісні; в той час як об’єкт конфлікту або сукупність таких об’єктів, поєднує їх в єдине ціле, створюючи систему конфлікту. Суб’єкти конфлікту додають до об’єктивних протиріч суб’єктивні, перетворюючи їх на рушійну силу конфлікту. Система існуючих протиріч, перетворившись на систему інтересів суб’єктів конфлікту, вимагає від них усвідомлення несумісності цілей та неможливості одночасного повного їх досягнення. З моменту такого усвідомлення розпочинається конфлікт, принаймні в його латентній фазі. Після цього формулюються стратегії дій суб’єктів конфлікту.
Визначення: Конфлікт – ситуація, за якої учасники відносин поєднуються єдиним об’єктом, стосовно нього існує усвідомлена кожним несумісність їхніх інтересів; та діють на основі такого усвідомлення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Курсова робота на тему: Міжнародно-правові аспекти, проблеми урегулювання регіональних конфліктів (на прикладі одного з регіонів)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок