Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Етичні вимоги до адвокатської діяльності

Етичні вимоги до адвокатської діяльності

Назва:
Етичні вимоги до адвокатської діяльності
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,62 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Курсова робота
на тему
«Етичні вимоги до адвокатської діяльності»


Зміст Вступ…………………………………………………..………….……..3
РозділI. Поняття і принципи юридичної етики…………………………..…5
1.1. Засади і цінності юридичної етики…………………………..….5
1.2. Завдання юридичної етики……………………………………….8
РозділII Ідеї та історія розвитку адвокатської етики.……………………10
РозділIII Характеристика правил адвокатської етики……………..…….16
Висновок…………………………………………………………..………….25
Список використаних джерел…..…………………………………………..26
 


Вступ
 
Конституція України покладає надання правової допомоги громадянам та юридичним особам на адвокатуру. Реалізація конституційних норм вимагає принципово нового підходу до оцінки соціальної цінності адвокатури, вироблення критеріїв ефективності її діяльності щодо забезпечення прав людини, що нерозривно пов'язано з підвищенням престижу адвокатської професії. Все це актуалізує проблему застосування моральних основ адвокатської діяльності.
Етичні аспекти професійного правозаступництва в Україні висвітлювалися у працях Т.В. Варфоломеєвої, Ю.М. Грошевого, О.Л. Жуковської, Я.П. Зейкана, В.В. Леоненка, С.М. Логінової, І.Є. Марочкіна, В.В. Медведчука, М.М. Михеєнка, О.О. Ніколаєва, В.Д. Нора, О.Д. Святоцького, С.С. Сливки, П.В. Хотенця, Н.І. Чвьорткіна, О.Г. Яновської та інших вчених.
Вагомий вклад у запровадження до адвокатської діяльності високих морально-етичних стандартів внесли відомі юристи-практики минулих епох і сучасності.
- обґрунтовано, що адвокатська етика є складовою професійної юридичної етики, її самостійним видом, який визначає професійний стандарт поведінки (діяльності) адвоката, а її специфіка визначається особливостями функцій адвокатури.
Процеси входження України до Європейського співтовариства обумовили потребу в активізації порівняльних досліджень проблем адвокатської етики у Польщі, Франції та в інших країнах, дослідження міжнародних стандартів організації та функціонування адвокатури.
Разом з тим, незважаючи на те, що окремі проблеми етичного підґрунтя адвокатської діяльності були предметом дослідження багатьох науковців, їх комплексне вивчення на монографічному рівні в незалежній Україні не проводилося з урахуванням положень Конституції України, Закону “Про адвокатуру”, Правил адвокатської етики, норм міжнародного права, що виходять з принципу домінантності загальнолюдських цінностей. Відсутні дослідження, присвячені відповідальності адвокатів за порушення норм професійної етики.Встановлено також, що дисциплінарне провадження має здійснюватися згідно з кодексом професійної поведінки та іншими визнаними стандартами та етичними нормами адвокатської професії . Рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи від 25 жовтня 2000 р. про свободу здійснення професійних адвокатських обов'язків також передбачають обов'язковість етичних правил для осіб, які займаються консультуванням громадян.
Мета дослідження полягає у тому, щоб на підставі аналізу
перебігу та чинників формування прави адвокацької етики, встановити його сутність та характерні риси як складової права.
Для досягнення поставленої мети визначені наступні завдання, що розкривають спрямованість курсової роботи:
- розглянути особливості історичного розвитку становлення етичних правил адвоката.
- дослідити вплив результатів роботи вітчизняних вчених на розвиток правил адвокацької етики.
Об’єктом дослідження є етичні вимоги до діяльності адвоката, а також правові джерела і вплив на інші системи права.
Предметом дослідження є правові джерела та законодавчі акти, створені у процесі становлення адвокатури.
В написанні даної роботи використані праці вітчизняних, та зарубіжних вчених, статті з періодичних видань та історико- правову літературу.
РозділI. Поняття і принципи юридичної етики
1.1.Засади і цінності юридичної етики
1.Юридичну етику прийнято розглядати як складову частину етики взагалі й різновид професійної етики. Необхідно особливо підкреслити ту обставину, що моральні й правові норми як різновид соціальних норм знаходяться в тісному зв'язку і взаємодії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Етичні вимоги до адвокатської діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок