Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Умови укладення договору

Умови укладення договору

Назва:
Умови укладення договору
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,18 KB
Завантажень:
501
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Курсова робота
на тему
Умови укладення договору


Зміст
Вступ
Розділ 1.
Поняття цивільного договору
Розділ 2.
Загальна характеристика вимог, які ставляться дог процесу укладення договору
Розділ 3.
Умови дійсності договору та їх види
Розділ 4.
Порядок укладення договору
Розділ 5.
Момент укладення договору
Висновок
Список літератури
Вступ
Договір є основоположною і найпоширенішою базою виникнення зобов’язань. Сфера застосування договорів дедалі більше розширюється. Щоб забезпечити його ефективність потрібно визначити поняття договору, умови і порядок його укладення. Поняття договору розкривається через поняття правочину, бо договір є одним із видів правочину, отже договір – це дво- або багатосторонній правочин. У ст. 203 УК України сформульовано загальні вимоги, додержання яких є необхідним для нього, щоб право чин мав належну юридичну силу, ці умови ще можна назвати – умовами дійсності. До них належать:
Волевиявлення сторін
Законність дій
дотримання встановленої законом форми договору.
Право – та дієздатність сторін
Реальне настання правових наслідків
Предметом даної курсової роботи виступає цивільно – правовий договір та загальна характеристика вимог, які ставляться до процесу укладення договору, умови дійсності та їх види.
Об’єктом дослідження служать умови дійсності як загальні – необхідні для всіх правочинів так і істотні, випадкові і звичайні – необхідні для договорів.
Актуальність даної теми полягає в тому, що з розвитком суспільства, розвитком ринкових відносин, більшого поширення набуває укладення різних видів договорів. Для захисту прав учасників договору, необхідно дотримуватися вимог – умов дійсності.
Мета роботи. Розкрити зокрема кожну умову дійсності договору. Для виконання поставленої мети потрібно виконати наступні завдання:
Розкрити загальне поняття цивільного договору
Розкрити зміст вимог, які ставляться до процесу укладення договору
Охарактеризувати умови дійсності договору та їх види
Розкрити порядок укладення договору.
Визначити момент укладення договорів.
Новизна даної курсової роботи полягає в тому, що з вступом в силу УК України поняття, вимог договорів, момент вступу їх в силу, умови дійсності почали ширше розкривання в порівнянні з УК УРСР.
РОЗДІЛ 1.
Поняття цивільного договору
Договір є основоположною і найпоширенішою базою виникнення зобов’язань. У нинішніх умовах його роль особливо зростає. Оскільки він є основною формою, в якій реалізуються товарно-грошові відносини в суспільстві.
У процесах роздержавлення і приватизації договору належить чільне місце серед форм, які використовуються для подолання монополії і державної власності.
Дедалі більшого поширення набуває договірний порядок створення нових підприємницьких структур: господарських товариств, спільних підприємств. В сучасних умовах із звуженням планово-адміністративної ролі держави на майнові відносини, розширюється свобода вибору партнерів у господарських зв’язках та інших правовідносинах. Це стосується насамперед договорів, спрямованих на забезпечення потреб фізичних і юридичних осіб. [8; 20 – 21].
Отже сфера застосування договорів дедалі більше розширюється. А оскільки він встановлює певні суб’єктивні права і обов’язки сторін важливе є те, щоб ці права і обв’язки були захищені від порушень, які однією із сторін так і третіх сторонніх осіб. Саме тому і потрібно розібрати поняття „договору”, умови і порядок його укладання, щоб забезпечити його ефективність.
Поняття договору розкривається через поняття правочину, бо договір є одним із видів правочину. Згідно ст. 202 ЦК України правочином є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків. Проте правочин на відміну від договору має ширший зміст, оскільки перший на відміну від договору може бути одностороннім, двохстороннім і багатостороннім. Тоді як договори – це дво – або багатосторонні правочини. Підсумовуючи вище сказане можна сказати, що будь-який договір завжди є правочином, але не кожен правочин є договором.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Курсова робота на тему: Умови укладення договору

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок