Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Особливості допиту свідків і обвинуваченого

Особливості допиту свідків і обвинуваченого

Назва:
Особливості допиту свідків і обвинуваченого
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,66 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота
на тему:
“Особливості допиту свідків і обвинуваченого”


ЗМІСТ
Вступ.
Загальні положення попереднього слідства.
Особливості допиту свідків і обвинуваченого.
Обшук і виїмка, огляд документів.
Використання спеціальних пізнань по справах про ухилення від сплати податків.
Висновок.
Літератира.
Вступ
Практика діяльності податкової міліції свідчить про те, що дуже часто виникають труднощі в зборі необхідних матеріалів про порушення податкового законодавства. Виявлення порушень у сфері оподатковування не завжди тягне за собою прийняття рішення про порушення кримінальної справи. Насамперед, не всі правопорушення містять ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. В окремих випадках, за матеріалами, які надійшли до податкової міліції, не може бути прийняте рішення про порушення кримінальної справи через їхню недостатність і неповноту. Від того, наскільки повні і змістовні матеріали про порушення податкового законодавства будуть надані в розпорядження слідчого, залежить обгрунтованість прийнятого рішення, а також якість проведення попереднього слідства і його результати.
Аналіз статистичних даних показує, що в даний час в Україні, у загальному об'ємі злочинів, значне місце займають протиправні діяння в сфері обчислення і сплати податків, зборів (обов'язкових платежів). Створення перепон плановому надходженню податків у бюджет ставить під погрозу його виконання і фінансове забезпечення державних програм, знижує ефективність податкової політики як регулюючого чинника економічної діяльності держави.
Удосконалення діяльності органів податкової міліції по виявленню і розслідуванню даної категорії злочинів у даний час варто розглядати як важливу задачу. Узагальнення слідчої і судової практики показує, що діяльність органів податкової міліції по виявленню ухилень від сплати податків, представляє значну складність. Відсутність методичних і практичних розробок, заснованих на аналізі практики по попередженню, розкриттю і розслідуванню ухилень від сплати податків, викликало необхідність проведення дослідження в даному напрямку.
У даній роботі, на основі узагальнення матеріалів судової практики і діяльності податкової міліції, розглянуті питання кримінально-правової характеристики ухилень від сплати податків, порядку збору первинних матеріалів при порушенні кримінальної справи.
1. Загальні положення попереднього cлідства.
Виконанню організаційних заходів щодо спрямованості дій по розслідуванню передує підготовчий етап. Виділення зазначеного етапу є умовним, оскільки в процесі вивчення матеріалів, що надійшли, про порушення податкового законодавства проробляються питання організації виробництва різних заходів і планування розслідування. Етап підготування полягає в ретельному аналізі наявних матеріалів, одержанні необхідної інформації про факти зроблених ухилень від сплати податків, механізму його вчинення, аналізу наявних джерел доказів і їхнього об'єму. При цьому використовуються матеріали документальних перевірок дотримання податкового законодавства, документи, що відбивають діяльність суб'єкта, що господарює, матеріали оперативних підрозділів і інші (матеріали про відмову в порушенні кримінальної справи, матеріали кримінальних справ, припинених виробництвом, матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення в сфері оподатковування). Отримана інформація на етапі підготування, а також її об'єм, визначають надалі дії слідчого по питанню провадження попереднього слідства. Характер і спрямованість організаційних дій багато в чому визначені тими задачами, що потрібно вирішити в процесі розслідування. Ці задачі мають на меті одержання достатньої інформації про виявлені факти порушень податкового законодавства.
Що стосується обставин, які підлягають доведенню в процесі розсліду вання ухилення від сплати податків, то ними є наступні:
1. Чи мав місце факт ухилення від сплати податків;
2. Характеристика суб'єкта підприємницької діяльності (найменування, місцезнаходження, вид діяльності, структура, його цілі і задачі);
3.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Особливості допиту свідків і обвинуваченого

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок