Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Внутрішні функції держави

Внутрішні функції держави

Назва:
Внутрішні функції держави
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,87 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Внутрішні функції держави


Зміст


Вступ
Мета цієї роботи - вивчити питання, пов’язані з внутрішніми функціями держави, визначити основні внутрішні функції та механізм здійснення цих функцій в Українській державі.
Категорія “функції держави" є однією з найважливіших і ємніших понять державознавства. Кожен правознавець повинен розуміти поняття, пов’язані з функціями держави, державною політикою, внутрішніми та зовнішніми напрямами діяльності держави тощо. Ці знання необхідні для всебічного розуміння механізму функціонування та напрямків розвитку держави, і саме в цьому полягає актуальність обраної мною теми роботи – “Внутрішні функції держави”.
Функція в перекладі з латині означає: вико-нання, звершення. У широкому розумінні — це обов'язок, роль, що її виконує відповідний інститут чи процес стосовно до цілого, характеристика на-прямку чи аспекту діяльності і т. д.
Держава на різних етапах свого розвитку виконує певні завдання, здійснює різноманітні обов'язки. Таке виконання завдань та обов'язків характеризує сутність і соціальне призначення держави, а також її зміст.
Діяльність держави характеризується певними напрямками в економічній, політичній, екологічній, ідеологічній, гуманітарній та інших сферах суспіль-ного розвитку. Це, врешті-решт, має привести до досягнення певної мети, що її ставить держава на ко-ротку чи довгострокову перспективу.
Звідси можна зазначити, що до основних ознак, які характеризують функції держави, слід віднести: такі, що безпосередньо відображають чи конкретизу-ють сутність держави; через які реалізуються основні завдання держави; здійснення яких веде до досяг-нення державою поставленої мети на певному істо-ричному відтинку часу; що їх слід розглядати як на-прямки та аспекти діяльності держави.
Отже, функції держави — основні напрямки її ді-яльності, в яких відображаються й конкретизу-ються завдання і мета держави, проявляються її сутність, зміст і соціальне призначення в соціально неоднорідному суспільстві.
Оскільки функції держави визначаються основними напрямками її діяльності, то, відповідно, внутрішні функції ми можемо проаналізувати через дослідження основних напрямків внутрішньої політики держави.
Основні напрямки внутрішньої політики Української держави полягають в стабілізації економічного, політичного, соціального, і культурного життя населення.
Ці та інші внутрішні питання, пов’язані з внутрішніми функціями держави я маю намір розглянути в своїй роботі.
Робота складається з двох частин.
Перша частина – теоретична. В ній дається загальне визначення функцій держави, приводиться характеристика внутрішніх та зовнішніх напрямків діяльності держави. В цій частині також розглядаються наступні питання: класифікація функцій держави за видами, форми та методи здійснення функцій держави. При написанні цієї частини роботи я користувався Конституцією України, підручниками з правознавства, теорії держави і права, політології, періодичними виданнями, зокрема “Україна: тенденції соціального розвитку” В.Воловина, “Правознавство”, “Загальна теорія держави і права”, “Механизм государства в советской феде-рации” В.В.Копейчинкова, “Разделение властей: социальные и юридические аспекты” В.Чиркіна, “Реферативний обзор действующего законодательства Украины и практики его применения” тощо.
В другій частині моєї роботи розкриваються питання, пов’язані саме з внутрішніми функціями України, основними напрямками та методами здійснення внутрішньої політики України. В цій частині розглядаються питання, пов’язані з політичними, економічними, соціальними, культурними та іншими функціями Української держави
При написанні цієї частини роботи використовувались Конституція, Закони та інші нормативні акти України, Відомості Верховної Ради України, журнали “Право України” підручники та наукові роботи з правознавства, теорії держави і права, історії держави і права, конституційного права України, державного регулювання економіки.


1. Функції держави
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Внутрішні функції держави

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок