Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Категорії справ, які розглядаються судом в порядку окремого провадження

Категорії справ, які розглядаються судом в порядку окремого провадження

Назва:
Категорії справ, які розглядаються судом в порядку окремого провадження
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,25 KB
Завантажень:
511
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Зміст
Вступ | 3
Розділ 1. Категорії справ, які розглядаються судом в порядку окремого провадження | 6
Особи, за заявою яких, суд вправі порушувати справи окремого провадження | 10
1.2. Виникнення спору про право та дії судді і суду в зазначеному випадку | 16
Розділ 2. Одноособовий та колегіальний розгляд справ | 22
Розділ 3. Спільні риси та відмінності в порушенні і підготовці до розгляду усіх категорій справ окремого провадження | 41
Висновки | 49
Список використаних джерел | 51


Вступ
Актуальність теми дослідження полягає в тому, що розгляд справ окремого провадження спрямовується на встановлення певних обставин, юридичних фактів, наявність чи відсутність яких може бути спірною. Залежно від характеру вимоги, переданої на розгляд суду. Кожна з справ окремого провадження має свої, лише їй властиві особливості. Однак усі ці справи мають спільні риси, що відрізняють їх від справ позовного провадження і справ, що виникають з адміністративно-правових відносин все це свідчить про необхідність здійснення комплексного дослідження процесуальних особливостей порушення, підготовки, судового розгляду в справах окремого провадження.
Метою дослідження є поглиблення теорії цивільного процесу знаннями щодо особливостей порушення, підготовки, судового розгляду в справах окремого провадження.
Завданнями наукового пошуку є:
визначення змісту поняття «окреме провадження»;
дослідження категорії справ, які розглядаються судом в порядку окремого провадження;
характеристика осіб, за заявою яких, суд вправі порушувати справи окремого провадження;
характеристика особливостей виникнення спору про право та дій судді і суду в зазначеному випадку;
дослідження спільних рис та відмінностей в порушенні і підготовці до розгляду усіх категорій справ окремого провадження.
Об’єктом дослідження є норми цивільного процесуального законодавства, які регулюють особливості порушення, підготовки та судового розгляду в справах окремого провадження.
Предметом дослідження є сукупність суспільних відносин, які виникають в процесі порушення, підготовки і судового розгляду в справах окремого провадження.
Методами дослідження є порівняльно-правовий, формально-юридичний, комплексний, історичний та деякі інші методи. За допомогою порівняльно-правового методу аналізувалася наукова література, де розглядаються питання особливостей порушення, підготовки і судового розгляду в справах окремого провадження. Формально-юридичний метод використовувався в процесі аналізу положень нормативно-правових актів, які регулюють особливості порушення, підготовки і судового розгляду в справах окремого провадження.
За допомогою історичного методу досліджу вальні окремі історичні аспекти особливостей розгляду в справах окремого провадження. Також правове регулювання особливостей порушення, підготовку і судового розгляду в справах окремого провадження.
Теоретичну основу дослідження складають праці вчених-правознавців, які займалися особливостями порушення, підготовки і судового розгляду в справах окремого провадження:
Наукова новизна одержаних результатів полягає в належному теоретико-прикладному аспекті особливостей порушення, підготовки і судового розгляду в справах окремого провадження.
Зміст складається із вступу, трьох розділів та висновків.
У вступі визначається актуальність теми, обґрунтовується мета та завдання дослідження, визначаються об’єкт та предмет дослідження, методи і теоретична основа дослідження.
У розділі І «Категорії справ, які розглядаються судом в порядку окремого провадження» досліджується поняття «окремого провадження», визначаються категорії справ, які розглядаються в порядку окремого провадження.
«Особи, за заявою яких, суд вправі порушувати справи окремого провадження визначаються особи, які є заявниками в справах окремого провадження, а також дається їх характеристика.
У розділі ІІ «Одноособовий і колегіальний розгляд справ» дається характеристика справ окремого провадження, які розглядаються одноособово, а які колегіально.
Виникнення спору про право та дії судді і суду в зазначеному випаду містить аналіз особливостей виникнення спору про право та характеристику дії судді і суду в цьому випадку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Курсова робота на тему: Категорії справ, які розглядаються судом в порядку окремого провадження

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок