Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Інтернет: проблеми правового регулювання

Інтернет: проблеми правового регулювання

Назва:
Інтернет: проблеми правового регулювання
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,34 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота
на тему:
«Інтернет: проблеми правового регулювання»


Зміст
Вступ
Розділ 1. Зародження, розвиток, структури, функції, мета виникнення та особливості
Розділ 2. Позитивні і негативні сторони Інтернету
Висновки
Список використаної літератури
Вступ
Актуальність теми
Кількість інформації, накопиченої людством, сягнули сьогодні таких величин, що для її збору, обробки та зберігання вже недостатньої потужності найсучасніших електронно-обчислювальних машин (ЕОМ). Цю проблему було вирішення завдяки складанню інформаційних ресурсів окремих ЕОМ шляхом створення на їх основі локальних комп’ютерних мереж та об’єднанню останніх у «мережу мереж» - Інтернет.
В останні десятиліття Інтернет із вузькоспеціалізованого засобу обміну специфічною інформацією став символічним втіленням духу та букви інформаційної ери: віднині жодна інформація – принаймні у найбільш розвинених країнах – не може протікати поза його просторами. Визначальні характеристики цього простору: глобальність, інтерактивність, відсутність єдиної системи контролю, економічна та технічна досяжність для широкого шару суспільства. Безумовно, Інтернет є одним із чинників демократизації суспільства – нові можливості відкриваються не лише перед політиками і відомими людьми, але перед простими громадянами.
Всесвітня інформаційна мережа Інтернет потребує негайного та всебічного вивчення з тим, щоби величезний потенціал Інтернету в усіх сферах суспільного життя реалізувався в повній мірі повсюди в світі та зокрема в Україні.
Об’єктом Інтернету є користувач. Інтернет-користувач постає як суперечлива і водночас цілісна у своїй суперечливості постать: він об’єкт політичного впливу і водночас повноправний учасник діалогу із владою, він реципієнт політичної інформації і продуцент її; він «приносить із собою» у віртуальний простір свою систему стереотипів – непомітно для себе засвоює нові політичні стереотипи, спілкуючись, шукаючи інформацію чи розважаючись. Аудиторія користувачів Інтернету постає не лише як об’єкт впливу, але й як самостійне джерело інформації.
Предметом Інтернету виступає інформація. Інформація передається Інтернетом у вигляді об’єктів, що потенційно охороняються авторським правом: літературних, музичних та аудіовізуальних творів, фотографій, ілюстрацій, карт, планів, малюнків тощо. Інтернет – найбільш демократична система інформаційного обміну. Учасник інформаційних відносин працює в умовах свободи. Інтернет – глобальна інформаційна мережа, яка має можливість негайного поширення повідомлень та встановлення рівноправного зв’язку між особами, що знаходяться в різних місцях планети. Будь-яка людина, яка користується Інтернетом, може знайти ту інформацію, яка їй потрібна. Інформація про якусь подію з’являється на інформаційному порталі практично через кілька хвилин. Інформація є важливою для кожної людини, завдяки їй люди збагачуються знаннями.
Інформація, одного разу запущена в Інтернет, є «вічною».
Мета роботи полягає у розробці об’єктивного ставлення до Інтернету.
Завдання курсової роботи:
з’ясувати про зародження, розвиток, структуру функції, мету виникнення та особливості Інтернету;
виявити позитивні і негативні сторони Інтернету.
Літературою до курсової роботи є монографії та статі із журналів.
Структура курсової роботи є традиційна. Складається зі змісту, вступу, двох розділів, висновків, списку використаної літератури.
Розділ 1. Інтернет: Зародження, розвиток, структура, функції, мета виникнення та особливості
 
Початок створення Інтернету було покладено в 1969 році. Саме тоді США почала фінансувати роботи по створенні мережі ARPANET (мережа управління перспективними дослідженнями), призначеної першочергово для воєнних цілей. Вона повинна була забезпечити зв'язок між комп’ютерами, які знаходились в лабораторіях різних коледжів і університетів [15, с. 28].
Існування цієї мережі, що об’єднала головні обчислювальні центри країни та використання технології передачі інформації, поділеної на автономні пакети, дозволено розпочати роботи зі створення гнучкої структури, до якої могли б входити комп’ютери будь якого типу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Інтернет: проблеми правового регулювання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок