Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Холодна зброя

Холодна зброя

Назва:
Холодна зброя
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,08 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Зміст
Розділ 1. Дослідження холодної зброї.
Поняття і класифікація зброї.
Розділ 2 . Дослідження і використання слідів застосування холодної зброї на одязі і тілі людини в розкритті і розслідуванні злочинів.
2.1 Криміналістські і судово-медичні дослідження слідів застосування холодної зброї на одязі і тілі людини (експертні методики, їх можливості).
2.2 Використання розшукової і доказової інформації слідів застосування холодної зброї в розкритті і розслідуванні злочинів.
Вступ
Широке використання можливостей експертизи холодної зброї в розкритті і попередженні злочинів сприяє підвищенню ефективності діяльності правоохоронних органів. В зв'язку з цим зростає необхідність постійного впровадження в експертну практику сучасних досягнень науки і техніки. Успішне проведення криміналістського дослідження, його якісний рівень багато в чому залежить і від розробленості його теоретичних, методологічних основ, що є базою для практичної діяльності. Саме тому всього більшого значення набувають дослідження актуальних проблем методики і організації проведення експертизи холодної зброї.
Метою дослідження є розробка наукових і методичних рекомендацій експертного дослідження холодної зброї, використання яких в практичній діяльності могло сприяти підвищенню якості виробництва криміналістської експертизи холодної зброї на сучасному рівні.
Профілактика злочинів, пов'язаних з холодною зброєю особливо актуальна в даний час, коли холодну зброю отримало велике розповсюдження за рахунок його вільного продажу в магазинах, комерційних кіосках, деколи без відповідного дозволу. Ще недавно все різноманіття холодної зброї, пропоноване західному покупцеві можна було спостерігати тільки в зарубіжних каталогах. Тепер ситуація змінилася.
Актуальність теми дослідження. Соціально-економічні перетворення що відбуваються в країні, спричинили зміну характеру суспільних відносин. У цих умовах відбулося загострення криміногенної обстановки, що супроводжується стрімким зростанням злочинності.
Все більш значне місце в її структурі займає діяльність організованих злочинних угрупувань, технічно оснащених, добре озброєних.
Посилення агресивності злочинців виражається в підвищенні рівня таких особливо небезпечних злочинів, як бандитизм, вбивства, розбійні напади і інші злочини проти особи.
У наших магазинах представлена чимала кількість різних типів холодної зброї, привезеної з країн Європи і Азії. Особливо великий наплив ножів на внутрішній ринок приходить з Кореї, Китаю, Гонконгу. В основному ці ножі поступають без належного сертифікату і, продаючись в спеціалізованих магазинах, тим часом не відповідають вимогам, що пред'являються до холодної зброї. Інші випадки, коли ножі, що є холодною зброєю, продаються без дозволу і сертифікату.
Таким чином, в сучасних умовах потреба в спеціальних знаннях експерта по холодній зброї не обмежується тільки сферою розслідування кримінальних справ. Важливою областю застосування експертних знань є і сертифікаційні випробування. Але у всіх випадках криміналістського дослідження холодної зброї вирішуються питання діагностичного характеру в цілях визначення відношуваної об'єкту до холодної зброї, встановлення його вигляду, типу.
Експертиза холодної зброї є одним з основних експертних досліджень, що проводяться в криміналістичних підрозділах. Експертному дослідженню холодної зброї присвячені праці багатьох учених - фахівців з проблем холодної зброї.
Розділ 1. Дослідження холодної зброї.
Холодна зброя включає групу різних предметів, які використовуються в поєднанні з дією мускульної сили людини.
За призначенням холодна зброя ділиться на:
бойову (призначено для озброєння армійських формувань),
мисливську (для використання в умовах полювання),
довільну (не відповідну вказаним вище групам, виготовляється для різних цілей).
Крім того, існує національна холодна зброя, що виготовляється по традиційних зразках, що історично склалися. За призначенням воно не підрозділяється. Так, наприклад, один і той же ніж (туркменський, фінський і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Курсова робота на тему: Холодна зброя

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок