Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Тероризм : сутність, поняття, правові засади боротьби

Тероризм : сутність, поняття, правові засади боротьби

Назва:
Тероризм : сутність, поняття, правові засади боротьби
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,12 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КУРСОВА РОБОТА
з ????????????? ?????
На тему:
“ Тероризм : сутність, поняття, правові засади боротьби “
 
 


План
Вступ
Розділ I. Причини виникнення та розвитку терористичних організацій в минулому
1.1) Еволюція терору в минулому
Розділ II. Тактика та психологія терору .
Розділ III. Інфраструктура і економічна база терору .
Розділ IV. Основи методики розслідування терористичних актів .
4.1) Характеристика міжнародного тероризму .
4.2) Основні види терористичних актів , історія і сьогодення
Висновки
Використана література
 
"Терор-це вбивство,пролиття крові....
Форми терору незліченні і різноманітні як незліченні і різноманітні в своїх проявах гніт і знущання...
Терор - це смертна кара скрізь, в усьому, в усіх закутках".
І. Штейнберг
ВСТУП
Актуальність теми. Тероризм , на жаль, став невід'ємною частиною політичних і економічних процесів в світі, і представляє все більш значну загрозу громадській і національній безпеці. Із одиничних проявів він перетворився в масове явище. Будучи різновидом організованої злочинності які занурюються корінням в потужну тіньову економіку, тероризм може поставити під сумнів весь процес подальшого розвитку людства.
Крім того, причиною конфліктів і напруженості між державами стають проблеми національних меншин депортованих народів, біженців тероризму, для якого не існує кордонів, організованої злочинності, контрабандної торгівлі наркотиками та "відмиванням грошей".
Для окремих індивідів терористична діяльність стає професією.
Терористи добре підготовлені і оснащені, завжди мають фору за часом, в них відсутня бюрократія і вони завжди точно знають, чого хочуть.
Ті, проти кого розв'язана терористична війна, повинні розуміти, що вона йде не на життя, а на смерть. З точки зору терористів, страх перед смертю повинний бути тотальним. Виключення не повинно бути ні для кого . Включаючи старих людей, жінок, дітей. Зрозуміло, терористична війна-це війна на знищення. Але знищення особливого роду. Терор-це війна перш за все на знищення чоловічої гідності. Знищення страхом.
Про масштаби поширення тероризму та інтенсивності його застосування можна судити на підставі статистичних даних, опублікованих спеціальними державними структурами різних країн світу та спеціалізованими виданнями. Так, за даними одного з зарубіжних журналів, в період 1970-78 рр. зареєстровано 5534 терористичних актів. Говорячи про 1981 р., американський журнал повідомляє про 2700 терористичних акти, вчинених 125 терористичними групами, що діяли в різних регіонах світу, але переважно у 50 країнах. Дані за 1985 р. свідчать про збільшення кількості цих актів порівняно з 1981 р. на 15%. За даними ЦРУ США, за період з 1968 по 1980 рр. вчинено 6714 акцій міжнародного тероризму. В одній зі своїх щорічних доповідей ЦРУ змальовує вражаючу картину поширення тероризму: якщо у 1970 р. теракти були вчинені у 48 країнах, то в 1975 — в 57, у 1980 — у 76, а у 1981 — в 91 країні. До 1995 р. тероризм охопив понад 100 країн світу, а кількість терактів з 1968 по 2007 р. наблизилася до 25.000.
Метою роботи є висвітлення причин виникнення та розвитку терористичних організацій ,еволюція терору,тактика та психологія терору,інфраструктура і економічна база терору,основи методики розслідування терористичних актів,характеристика міжнародного тероризму.
Методологічну основу дослідження складають порівняно-правовий,системно-структурний та інші спеціальні та загальнонаукові методи дослідження.
Структура роботи зумовлена метою і завданнями дослідження. Робота складається з чотирьох розділів, висновків та списку використаних джерел та літератури.
Розділ I. Причини виникнення та розвиток терористичних організацій в минулому:
Проблема формулювання понять «терор» і «тероризм» досі залишається невирішеною. Фахівці з цього питання не мають єдиної думки з приводу їх дефініцій. Деякі фахівці вважають, що терор і тероризм не є поняттями, що пов'язані з чітко визначеними і ясно ідентифікованими подіями. Саме це зумовило той факт, що між поняттями «терор» і «тероризм» не проводять смислового розмежування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Тероризм : сутність, поняття, правові засади боротьби

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок