Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Права та обов’язки замовника за договором підряду на капітальне будівництво

Права та обов’язки замовника за договором підряду на капітальне будівництво

Назва:
Права та обов’язки замовника за договором підряду на капітальне будівництво
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,77 KB
Завантажень:
408
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
„Права та обов’язки замовника за договором підряду на капітальне будівництво”


ЗМІСТ
Стр.
Вступ
Розділ 1. Порядок укладення договору підряду на капітальне будівництво. Зміст договору підряду на капітальне будівництво
1.1. Укладення договору підряду на капітальне будівництво
1.2. Права та обов’язки замовника за даним договором
Розділ 2 Виконання договору і прийняття роботи замовником за договором підряду на капітальне будівництво
Висновок
Список використаних джерел


Вступ
Основним завданням в галузі будівництва на сучасному етапі є докорінна зміна інвестиційної політики, значне скорочення кількості одночасно споруджуваних об’єктів, істотне зменшення рівня незавершеного будівництва.
У нашій країні більшість будівельних робіт (понад 80%) виконується підрядним способом. Це, перш за все, пояснюється досить розгалуженою системою будівельних і спеціалізованих організацій, які функціонують у межах будівельного комплексу України, а також їх технічною озброєністю, використанням прогресивних будівельних технологій, сучасних матеріалів та конструкцій.
В умовах ринкової економіки значно підвищується роль договірних засад в організації будівельного процесу і загалом договору підряду на капітальне будівництво.
Цим і зумовлюється актуальність обраної теми дослідження, а також тим, що відносини, що складаються в процесі капітального будівництва, мають специфічний механізм правового регулювання, обумовлений насамперед особливостями капітального будівництва, як діяльності, спрямованої на . творення нових і реконструкцію старих основних фондів виробничого і невиробничого призначення. Роботи, що виконуються на підставі договору підряду на капітальне будівництво, як правило, характеризуються тривалістю виробничого циклу, значними витратами і ведуть до створення або відновлення об’єктів нерухомості.
Крім того, відповідних певних змін зазнало правове регулювання даного договору у зв’язку з прийняттям нових Цивільного та Господарського кодексів.
Однак, на даний момент ще не втратили чинності деякі акти союзного законодавства, які регулюють відносини капітального будівництва, такі як. Правила про договори підряду на капітальне будівництво (затверджені Постановою Ради Міністрів СРСР від 26 грудня 1986р.), Типовий договір підряду на капітальне будівництво тощо. Вони вже явно застаріли і потребують заміни, однак повинні бути обов’язково враховані при укладенні договорів будівельного підряду.
Отже, тема даної роботи є актуальною на даний час, оскільки з прийняттям нового Цивільного кодексу, а також Господарського кодексу, договір підряду на капітальне будівництво набув нового змісту і потребує нового трактування.
Метою дослідження даної роботи є отримання узагальнюючих висновків з проблемних питань укладення і виконання договору підряду на капітальне будівництво на основі аналізу законодавчої бази та наукових праць з даного питання.
Структурно робота складається зі вступу, двох розділів, що вміщують два підрозділи, висновків та завершується списком використаних джерел.


Розділ 1. Порядок укладення договору підряду на капітальне будівництво. Зміст договору підряду на капітальне будівництво
1.1. Укладення договору підряду на капітальне будівництво
За умов існування СРСР правове регулювання відносин у капітальному будівництві здійснювалося союзним законодавством. Республіканські нормативні акти в цій сфері якщо і приймалися, то тільки дублювали зміст союзних. В умовах формування самостійного українського законодавства основні напрями правового регулювання договору будівельного підряду і суміжних з ним сфер визначаються Цивільним кодексом, Господарським кодексом, Законом України „Про інвестиційну діяльність” .
Постановою Верховної Ради України „Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР” від 12 вересня 1991 року передбачено, що до прийняття відповідних актів законодавства України на її території застосовуються акти законодавства СРСР з питань, які не врегульовані законодавством України за умови, що вони не суперечать Конституції та законам України [12].

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Права та обов’язки замовника за договором підряду на капітальне будівництво

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок