Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Повторність злочинів як складовий елемент множинності злочинів

Повторність злочинів як складовий елемент множинності злочинів

Назва:
Повторність злочинів як складовий елемент множинності злочинів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,28 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Повторність злочинів як складовий елемент множинності злочинів


ПЛАН.
Вступ.
Інститут множинності злочинів у кримінальному праві.
1.1. Поняття множинності злочинів.
1.2. Одиничний злочин як складовий елемент множинності злочинів. Види одиничних злочинів.
1.3. Форми прояву множинності злочинів.
Повторність злочинів як складовий елемент множинності злочинів.
3.1. Поняття повторності.
3.2. Види повторності.
3.3. Кваліфікація повторності.
3.4. Відмінність повторності злочинів від суміжних понять.
Поняття, види, кваліфікація сукупності злочинів.
Рецидив злочинів як одна із форм множинності злочинів.
5.1. Поняття рецидиву злочинів.
5.2. Види рецидиву злочинів.
5.3. Кваліфікація рецидиву злочинів.
Висновок.
Список використаної літератури.
ВСТУП.
Судово-слідчим органам нерідко приходиться зіштовхуватися з такими фактами, коли в поводженні винного виявляються ознаки двох і більш злочинних діянь. В залежності від характеру цих злочинних діянь істотно змінюється кримінально-правова оцінка поводження суб’єкта. Так, в одних випадках усе вчинене необхідно кваліфікувати за декількома кримінально-правовими нормами (наприклад, при сукупності злочинів), в інших - усе зроблене охоплюється лише однією нормою (наприклад, при повторності). У ряді випадків змінюється й порядок призначення покарання, його вага й порядок відбування. Очевидно, що в інтересах дотримання законності необхідний однаковий підхід до рішення цих питань. Оскільки у всіх цих випадках мова йде про подібні моменти, а саме про здійснення однією особою декількох злочинів, усі ці питання необхідно розглядати в комплексі11 Фролов Е.А., Галиакбаров Р.Р. Множественность преступных деяний как институт советского уголовного права. Ї Свердловск, 1967, Ї с.3. . У цьому плані безсумнівно важливим, актуальним і практично значимим для науки кримінального права і судово-слідчої практики є дослідження проблеми множинності злочинних діянь по карному законодавству. Це обумовлюється тим, що діяльність правоохоронних органів, спрямована на скорочення злочинності, неможлива без постійної боротьби з випадками здійснення тими самими особами безлічі злочинів, без ліквідації причин і умов, що сприяють повторенню злочинів22 Малков В.П. Повторность преступлений. Изд-во Казанского университета,1970, Ї с.3..
В області теоретичної розробки проблеми множинності злочинів кримінально-правова наука зробила великий крок уперед уже починаючи з 60-х років, коли з'явилися роботи таких відомих учених як Кафаров Т.М., Кудрявцев В.Н., Малков В.П., Яковлев А.М. та інші.
При множинності злочинів у поводженні однієї людини іншою, ніж при здійсненні нею тільки одного злочинного акта, повинна бути оцінка характеру суспільної небезпеки поводження суб’єкта і його особистостей, іншою повинна бути юридична кваліфікація вчиненого і, нарешті, істотними особливостями повинне характеризуватися призначення покарання ( його вага, порядок призначення і відбування і т.д. ).
Тим часом варто підкреслити, що проблема множинності злочинів і відмежування її від одиничних злочинів усе ще має потребу в подальшому вивченні і розробці. Поки що багато хто її питання в теорії і на практиці зважують розбіжно, що не сприяє однаковому застосуванню кримінального закону.
В завершення хотілося б відзначити, що, на відміну від Кримінального кодексу РФ, український законодавець в новому Кримінальному кодексі (у подальшому Ї КК) дає визначення не тільки видам множинності, а й вказує на їх правові наслідки (ст. 32-35 КК). Крім того, у багатьох статтях Особливої частини КК повторність і рецидив злочинів визначаються як кваліфікуючі ознаки окремих складів, що тягнуть за собою при їх встановленні більш суворе покарання.
В даній курсовій роботі ми намагаємося розглянути поняття множинності злочинів, визначити її форми і різновиди, а також відокремити досліджуваєме поняття від суміжних понять.
ІНСТИТУТ МНОЖИННОСТІ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ.
Поняття множинності злочинів.
Злочин завжди заподіює ту чи іншу шкоду суспільним відносинам і викликає негативну оцінку з боку суспільства і держави.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Повторність злочинів як складовий елемент множинності злочинів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок