Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> курсова робота: Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови.

Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови. / сторінка 16

Назва:
Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,25 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Договір є двосторонньо взаємним та оплатним. Як зазначалось в роботі, предметом договору підряду є Індивідуалізований результат праці підрядника, який набуває тієї чи іншої матеріалізованої форми через виготовлення, обробку, переробку, ремонт речі або через виконання іншої роботи з переданням її результату замовникові.
Характеристика сторін договору проявляється через окреслення їх основних обов'язків у самому визначенні даному договору в ст.837 Цивільного кодексу. Так, за договором підряду одна сторона (підрядник) зобов'язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов'язується прийняти та оплатити виконану роботу.
Ціна договору підряду визначається як:
відшкодування витрат підрядника, під якими слід розуміти витрати
на матеріали, необхідні для виконання замовлення, їх доставку,
охорону тощо, якщо виконання роботи проводиться не з матеріалів
замовника;
оплати підрядникові за саму його роботу.
Ціна може бути вказана в самому тексті договору підряду, чи в ньому може вказуватись на спосіб її визначення або визначатись кошторисом, який містить постатейний перелік затрат на виконання робіт, є додатком до договору та невід'ємною його частиною.
Строк в договорі підряду встановлюється за погодженням сторін, або відповідними нормативними актами. Він визначає час виконання замовленої роботи, також момент завершення підрядних робіт і здачі їх результату замовникові.


Підставами розмежування підрядних договорів на окремі види є предмет договору та суб'єктивний склад. Ці критерії можуть бути поставлені і в основу розмежування договору підряду від суміжних договорів.
Розрізняють такі види підрядних договорів:
договір побутового підряду (замовлення);
договір підряду на капітальне будівництво;
договір підряду на проектні та пошукові роботи;
договір про переробку давальницької сировини.
Окремим спеціальним видом такого роду договорів є ще підряд на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських та технологічних робіт.
Договір підряду може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення умов договору другою стороною. А також у зв'язку із істотною зміною обставин, у разі зміни договору підряду зобов'язання його сторін змінюються відповідно до змінених умов щодо предмета, ціни, місця і строку виконання тощо. А у разі розірвання договору зобов'язання сторін припиняється.
Отже, договір підряду є характерним договором на виконання робіт.
Предметом договору підряду є виконання будь-якої роботи по виготовленню, обробці, переробці, ремонту речей тощо, за завданням замовника, з його матеріалів або з матеріалів підрядника з наступною передачею результату роботи матеріалізованої форми замовнику такої роботи за обумовлену договором плату та у визначений строк.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок