Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Скачати курсова робота: Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови.

Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови. / сторінка 4

Назва:
Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,25 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Так, якщо предметом договору будівельного підряду з певний матеріалізований результат виконаної роботи, то для трудового договору він не обов'язків, оскільки в останньому головне значення має трудова діяльність взагалі, а не виконання разової конкретної роботи. За трудовим договором працівник виконує роботу відповідно до його кваліфікації, посади протягом невизначеного або певного строку. При цьому виконувана робота може мати виробничо-технічний, організаційно-керівний, громадсько-політичний та інший характер.
Підрядчик організаційно самостійний у виробничому процесі, замовникові не підпорядкований, виконує роботу на свій ризик, переважно своїми засобами та з своїх матеріалів. А за трудовим договором працівник підпорядкований адміністрації, додержується встановлених правил внутрішнього розпорядку, роботу виконує, як правило, засобами організації і несе ризик у випадкової загибелі предмета праці.
Розмежовуються ці договори і за колом їх учасників. Так, якщо у договорі будівельного підряду підрядчиком може бути як організація, так і громадянин, то за трудовим договором виконавцем роботи (працівником) виступає лише громадянин. За трудовим договором працівник зараховується до штату певної організації, що породжує відповідні правові наслідки з приводу оплати пращ і відпочинку працівника, його соціального забезпечення. При укладенні і трудового договору між роботодавцем і працівником виникають трудові правовідносини, що регулюється Трудовим правом, а при укладенні підрядних договорів діють норми Цивільного законодавства.
Отже у межах єдиного договірного типу — підряду — і в інвестиційній ді-яльності, складовою якої є капітальне будівництво, застосовуються різні види до-говорів на виконання робіт у галузі проектування, будівництва, монтажу устат-кування та його налагодження. Ці договори охоплюють відносини між замовником і підрядником з приводу виконання певних робіт (створення нового об'єкта або його реконструкція, розширення, технічне переоснащення) і можуть мати певну специфіку, зокрема зумовлену тим, що об'єкт неможливо відокреми-ти від місця його експлуатації.
ІІ. ІСТОТНІ УМОВИ ДОГОВОРУ. ПРОЕКТНО-КОШТОРИСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ
За договором будівельного підряду підрядник зобов’язується збудувати та здати у встановлений строк об’єкт або виконати інші будівельні роботи відповідно до проектно-кошторисної документації, а замовник зобов’язується надати підрядникові будівельний майданчик (фронт робіт), передати затверджену проектно-кошторисну докум6нтацію, якщо цей обов’язок не покладено на підрядника, прийняти об’єкт або закінчені будівельні роботи та оплатити їх.
Сутність договору будівельного підряду є виконання підрядником певної роботи й передати її замовникові. До такого роду роботи ЦКУ відносить проведення нового будівництва, капітального ремонту, реконструкції (технічного переоснащення) будівель, підприємств. Ширше значення поняттю “робота” дано ст. 1 Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти”, згідно з яким до робіт належить будь-яка діяльність, пов’язана з проектуванням, будівництвом нових, розширенням, капітальним ремонтом і реставрацією об’єктів і споруд виробничого чи не виробничого призначення, а також супровідні роботам послуги, зокрема, буріння, сейсмічні дослідження та ін.
Істотні умови договору є також ті умови, що відзначені законом, які істотні або є необхідними для даного договору, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди. Згідно зі ст. 638 ЦКУ, договір є укладений, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотним у договорі підряду є умови, що стосуються його предмета, ціни та строку виконання. Саме вони визначають зміст договору будівельного підряду та його особливості.
Предметом договору є кінцевий результат діяльності підрядника (субпідрядника), тобто відповідний об’єкт будівництво-сукупність приміщень і споруд або окремі приміщення і споруди, будівництво який здійснюється за єдиним проектом шляхом виконання підрядником доручених йому робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Договір підряду, як різновид зобов'язальних правовідносин, його ознаки та істотні умови.

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок