Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Основні форми і методи діяльності юридичної служби щодо забезпечення правильного застосування законодавства про працю і закріплення трудової дисципліни.

Основні форми і методи діяльності юридичної служби щодо забезпечення правильного застосування законодавства про працю і закріплення трудової дисципліни.

Назва:
Основні форми і методи діяльності юридичної служби щодо забезпечення правильного застосування законодавства про працю і закріплення трудової дисципліни.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,17 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
План
Вступ
1. Основні форми і методи діяльності юридичної служби щодо забезпечення правильного застосування законодавства про працю і закріплення трудової дисципліни.
2. Участь юридичної служби в розробці документів правового характеру, які регулюють трудові відносини.
3. Забезпечення відповідності чинному законодавству правових актів, які ухвалюються на підприємстві.
4. Участь юридичної служби в зміцненні трудової днсципліни
Висновок
Список використаної літератури
Вступ
Робота щодо забезпечення дотримання законодавства про працю і закріплення трудової дисципліни на підприємствах, акціонерних товариствах, колективних сільськогосподарських підприємствах здійснюються керівниками підприємств, їх працівниками, радами підприємств, трудовими колективами, громадянськими організаціями. Активну участь у цій роботі бере юридична служба. В своїй роботі вона керується Загальними положеннями про юридичну службу міністерства, іншого центрального органу державної виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.1995 р- №690. Це положення визначає основні напрямки діяльності юридичної служби або юрисконсульта.
1. Основні форми і методи діяльності юридичної служби щодо забезпечення правильного застосування законодавства про працю і зміцнення трудової дисципліни
Основні форми і методи діяльності юридичної служби щодо забезпечення правильного застосування законодавства про працю і зміцнення трудової дисципліни, які повинні сприяти реалізації положень Закону „Про економічну самостійність України” та інших про поєднання централізованого керівництва і самоуправління трудових колективів суб'єктів підприємницької діяльності, дотримання інтересів держави, підприємств і громадян, виховання у працюючих організованості і дисципліни.
Доцільно, щоб форми і методи участі юридичної служби у забезпеченні дотримання законодавства про працю і зміцнення трудової дисципліни знайшли своє відображення у посадовій інструкції юридичної служби, яка розробляється на підприємстві.
Основними у роботі юридичної служби щодо забезпечення законодавства про працю і зміцнення трудової дисципліни є:
- взяття участі у розробці документів правового характеру, які регулюють трудові відносини на підприємстві (правила трудового розпорядку в колективних сільськогосподарських підприємствах, ПВТР на підприємствах, колективного договору);
- забезпечення відповідності чинному законодавству проектів рішень, наказів, розпоряджень, положень, інструкцій та інших правових актів, які представляються керівникам на підпис;
- надання юридичної допомоги керівникам і спеціалістам у використанні правових заходів щодо укріплення трудової дисципліни, правильного застосування передбачених трудовим законодавством, статутами, положеннями про стягнення за порушення трудової дисципліни;
- організація і ведення роботи із систематизації чинного законодавства про працю, локальних нормативних актів;
- надання юридичної допомоги правлінню, раді трудового колективу, профспілковому комітетові, комісії з трудових спорів та громадським організаціям, які діють на підприємстві;
- пропаганда і роз'яснення законодавства про працю у трудових колективах підприємства;
- реалізація основних напрямків роботи юридичної служби у забезпеченні дотримання законодавства про працю і зміцнення трудової дисципліни здійснюються на підставі планів роботи юридичної служби.
2. Участь юридичної служби в розробці документів правового характеру, які регулюють трудові відносини
Трудові відносини на підприємстві регулюються Кодексом законів про працю, Законом України „Про колективні договори і угоди”, законами та іншими нормативними актами, які підлягають вищим органам державної влади і управління, а також локальними нормативними актами, які ухвалюються на підприємствах. До них відносяться правила внутрішнього розпорядку колективного сільськогосподарського підприємства, акціонерного товариства, ПВТР радгоспу, заводу, положення, інструкції, рішення, накази колективні договори.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Основні форми і методи діяльності юридичної служби щодо забезпечення правильного застосування законодавства про працю і закріплення трудової дисципліни.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок