Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Скачати курсова робота на тему: Митні органи

Загрузка...

Митні органи / сторінка 10

Назва:
Митні органи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
мають значення для правильного дозволу справи.
Так само, як і при здійсненні будь-якої іншої адміністративної провини, доказами порушення
митних правил є пояснення особи, що притягає до відповідальності, пояснення свідків, висновок експерта, речові докази.
Проте дані порушення виявляються, як правило, при митному контролі, митному оформленні і пов'язані з перевіркою документації, товарів, транспортних засобів, переміщуваних через митну межу. Тому в якості доказів використовуються протоколи і інші документи, складені в ході митного контролю і оформлення. Ведення виробництва у справі супроводиться процесуальними діями, які також вдягаються в протокольну форму (протокол адміністративного затримання; вилучення документів, товарів і інших предметів; ухвала про накладення на них арешту і т. д.).
Проте ніякі докази не мають наперед встановленої сили. Вони оцінюються в сукупності.
Для встановлення складу порушення в діях особи, що провозить товари через митну межу, у багатьох випадках потрібні спеціальні пізнання в науці, мистецтві, техніці. В цих випадках призначається експертиза
Експертиза проводиться експертами митних лабораторій або іншими фахівцями. В якості експерта може викликано будь-яку особу, що володіє необхідними пізнаннями для того, щоб дати висновок.
Посадовець, у виробництві або на розгляді якого знаходиться справа, оцінює докази на своє внутрішнє переконання, засноване на всесторонньому, повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їхній сукупності.
Висновок експерта не є для нього обов'язковим, проте незгода з висновком повинна бути мотивоване і відображене в ухвалі, винесеній після розгляду справи. У разі недостатньої ясності або повноти висновку можливе проведення додаткової експертизи.
Не признаються висновками експерта акти, довідки і інші документи, якщо вони були підготовлені не за дорученням посадовця митного органу, виробництві якого знаходиться справа про порушення митних правил. Такі документи можуть розглядатися тільки як речові докази або письмовими доказами.
На відміну від Кодексу РСФСР про адміністративні правопорушення, який лише згадує про речові докази, митне законодавство розкриває поняття речових доказів, визначає порядок залучення їх, якщо є кримінальна справа або справа про порушення митних правил.
Речовими доказами у справі про порушення митних правил є товари, транспортні засоби, які були безпосередніми об'єктами правопорушення. До речових доказів відносяться товари і транспорт із спеціально виготовленими тайниками, за допомогою яких вироблялося незаконне переміщення через митну межу. З цією ж ціллю порушниками можуть бути використані документи і засоби ідентифікації, які також можуть розглядатися як речові докази. Речовими доказами можуть бути будь-які предмети, що зберегли на собі сліди правопорушення.
Речові докази залучаються до справи, детально описуються в протоколах про порушення митних правил, вилучення, виробництва митного обстеження або в інших протоколах.
Якщо речові докази не можуть бути залучені до справи, наприклад, через їхню громіздкість, складається довідка про їхнє знаходження, яка додається до справи.
Речові докази, якщо вони по ухвалі митного органу підлягають конфіскації, конфіскуються незалежно від того, чи є вони власністю особи, що зробила порушення митних правил.
Письмовими доказами є акти, довідки, письмові повідомлення і інші документи, в яких підприємства, установи або організації, а також особи, що займаються підприємницькою діяльністю без утворення юридичної особи, а також фізичні і посадові особи висловили або засвідчили факти і обставини, що мають значення для справи. Це можуть бути документи, супроводжуючі подачу митної декларації і представляються митному органу, і додаткові відомості, які запрошуються з ціллю перевірки інформації, що міститься в митній декларації. Документами можуть бути відомості і довідки про операції і стан рахунків осіб, що переміщають товари через межу.
Документи самі по собі не відносяться до речових доказів, але стають такими, якщо використовуються, наприклад, для незаконного переміщення товарів через митну межу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Митні органи

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок