Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Українською мовою курсова робота: Митні органи

Загрузка...

Митні органи / сторінка 14

Назва:
Митні органи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
В необхідних випадках можуть запрошуватися фахівці.
Перед початком митного обстеження такій особі пред'являється ухвала про його проведення, з яким воно знайомиться під розписку. Потім пропонується добровільно показати територію, приміщення або транспорт, де імовірно можуть знаходитися предмети, для виявлення яких проводиться обстеження.
У разі відмови митні органи праві зробити це самостійно.
Знайдені в ході митного обстеження предмети, що мають відношення до справи про порушення митних правил, вилучаються в тому ж порядку, в якому виробляється вилучення товарів, транспортних засобів, документів і інших предметів. Про проведення митного обстеження складається протокол.
При проведенні митного обстеження можливе використовування технічних засобів, застосування фото- і кінозйомки, відеозапис:
Огляд — процесуальна дія, передбачена при розслідуванні кримінальних справ. Митний кодекс ввів його в систему процесуальних дій при виробництві і розгляді у справах про порушення митних правил.
При здійсненні митної діяльності можливі різні види огляду. У разі складання протоколу про порушення митних правил, при вилученні товарів, документів і інших предметів, огляд не є самостійною процесуальною дією.
Самостійною процесуальною дією огляд може бути в двох випадках:—
при проведенні митного контролю, виробництві митного оформлення або в результаті раніше проведені процесуальних дій, коли в посадовця митного органу можуть виявитися предмети, документи, які вимагається оглянути.—
за згодою власника товарів, документів і інших предметів, на їхній огляд.
Огляд проводиться в цілях виявлення слідів правопорушення і речових доказів, з'ясування обставин, що мають значення для справи про порушення митних правил.
Об'єктом огляду можуть бути місцевість, приміщення, товари, транспортні засоби, документи на них і інші предмети.
Огляд проводиться у присутності понятих; в його проведенні, окрім особи, що притягається до відповідальності, можуть брати участь свідки і фахівець. Результати огляду фіксуються в протоколі.
У справах про адміністративні правопорушення проведення спізнення не передбачене. Митним законодавством ця процесуальна дія сприйнята з кримінального процесу з тим лише відмінністю, що слідчий може пред'явити для пізнання особу або предмет. При виробництві і розгляді справ про порушення митних правил предметом пізнання можуть бути товари, транспортні засоби, документи на них і інші предмети. Фізичні особи пред'явленню на пізнання не підлягають.
Митний кодекс встановлює круг осіб, які можуть бути пізнають. До них відносяться:
- фізичні і посадові особи, що притягаються до відповідальності, а також керівники, заступники керівника підприємства, установи або організації;
- громадяни-підприємці, що займаються підприємницькою діяльністю без утворення юридичної особи;
свідки;
Загальна вимога проведення пізнання – попередній опит пізнає про обставини, при яких він спостерігав предмети, які йому належить пізнавати, і їхні ознаки.
При проведенні пізнання присутні поняті. Предмети пред'являються в групі однорідних предметів. Результати пізнання фіксуються в протоколі.
Отримання необхідної інформації від державних органів і осіб є самостійною процесуальною дією. Інформація, отримана по письмовому запиту, може складати службову і державну таємницю. В законі встановлена пряма заборона нерозголошування отриманої інформації. Вона може бути використана тільки для дозволу справи про порушення митних правил. Більше того, посадовці митного органу зобов'язані забезпечити нерозголошування таких відомостей. Їм забороняється використати таку інформацію в особистих цілях, передавати її третім особам, а також іншим державним органам, за винятком випадків, прямо передбачених законом. Митне законодавство вимагає повної конфіденційності інформації, що може завдати збиток правам і інтересам особи, що надала її.
Стаття 303 Митного кодексу містить норму про неприпустимість оголошення матеріалів у справі про порушення митних правил.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Митні органи

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок