Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> курсова робота: Митні органи

Загрузка...

Митні органи / сторінка 16

Назва:
Митні органи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Відмовилося від підпису повинна бути надана можливість висловити мотиви відмови. Вони також заносяться в протокол або залучаються до нього.
IV. РОЗГЛЯД ПОДІВ ПРО ПОРУШЕННЯ
МИТНИХ ПРАВИЛ
3.1 Порядок напряму поділа про порушення митних
правил на розгляд.
Після закінчення виробництва у справі посадовець, в якого воно знаходиться, передає матеріали справи начальнику цього митного органу або його заступнику.
Термін, протягом якого справа повинна бути передане, диференціюється залежно від того, хто є суб'єктом правопорушення.
Справа відносно фізичної або посадової особи повинна бути передане не пізніше ніж за п'ятнадцять днів до закінчення терміну накладення стягнення, відносно підприємства, установи або організацій, а також особи, що займається підприємницькою діяльністю без утворення юридичної особи — не пізніше місяця.
3.2 Умови припинення виробництва до передачі
справи на розгляд.
За наявності підстав для припинення справи (ст. 291 ТК) посадовець, у виробництві якого справа знаходилася, виносить ухвалу, в якій висловлює істоту справи, підстави припинення виробництва. Розв'язується питання про вилучені товари, документах, про майно, на яке накладений арешт, про речові докази.
Ухвала набуває чинність після його твердження начальником (його заступником) митного органу, в посадовця якого знаходилося у виробництві ця справа.
Копія ухвали про припинення виробництва у справі в триденний термін вручається або висилається особі, відносно якої воно велося.
Митні органи розглядаючі справи про
порушенні митних правил.
Митний кодекс містить докладний перелік органів, правомочних розглядати справи про порушення митних правил.
Справи про порушення, допущені фізичними і посадовими особами, розглядаються посадовцями, які вели виробництво по цих справах. Положення це важливо з погляду забезпечення оперативності розгляду.
Рішення про відповідальність за порушення митного правила може бути ухвалене на рівні керівництва митних постів по фактах, виявлених в ході митного контролю. У всіх інших випадках при залученні до відповідальності юридичних осіб і громадян-підприємців справа розглядається митницею РФ, посадовець якої або її нижчестоячого митного поста вело виробництво у справі.
Митниця може прийняти до розгляду справу про порушення митних правил, якщо до відповідальності притягується фізична особа і виробництво вело посадовець нижчестоячого митного поста.
Регіональне митне управління РФ може прийняти до свого розгляду будь-яку справу, виробництво по якому велося в митному органі даного регіону. Регіональне митне управління може передати на розгляд до будь-якого митного органу регіону з тим, проте, щоб відносно посадовця, юридичної особи, а також особи, що займається підприємницьке діяльністю без утворення юридичної особи, розглядалися тільки митницею.
V. ВИСНОВОК
Я вважаю, що дійсно правоохоронна діяльність митних органів є, одній з самих найважливіших форм державного контролю.
Митниці Російської Федерації, будучи правоохоронними органами, компетентні вирішувати всі питання, що стосуються здійснення митної справи на своїй території. Як і регіональні управління, митниці здійснюють проведення на своїй території митної політики незалежно від того, чи йдеться про переміщення через митну межу або про боротьбу з контрабандою або іншими злочинами в цій сфері.
Митні пости — невід'ємна частина єдиної системи митних органів. Основна задача їх полягає в реалізації заходів по забезпеченню економічної безпеки.
ГТК РФ може прийняти до свого розгляду будь-яку справу про порушення митних правил, довершене на території країни, або передати його на розгляд до будь-якого іншого митного органу.
Справа про порушення митних правил розглядається від імені ГТК уповноваженим посадовцем цього комітету.
СПИСОК ВИКОРИСТОВУВАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.
Митний кодекс РФ.
Сучасне митне законодавство.
автори: А.А. Гравіна, Л.К. Терещенко, М.П. Шестакова
Практикум по митному праву Росії.
автор: И.М. Чемакин
Коментарі до митного кодексу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Митні органи

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок