Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> курсова робота на тему: Митні органи

Загрузка...

Митні органи / сторінка 3

Назва:
Митні органи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
122 УПК РСФСР).
Затримання може бути вироблене, наприклад, якщо на одязі підозрюваного знайдені сліди наркотиків. Для того щоб отримати необхідні докази, необхідно виробити огляд особи. Закон припускає можливість затримання і в тих випадках, коли особа намагається зробити втечу, коли не встановлена його особа або особа не має постійного місця проживання.
Про кожний випадок затримання дізнавач складає протокол, який затверджується начальником митного органу.
По кожному факту затримання за підозрою в здійсненні злочину митний орган винен письмово протягом 24 годин повідомити прокурора, що здійснює нагляд за законністю дій даного органу дізнання.
Якщо затримується іноземний громадянин, начальник органу дізнання зобов'язаний доповісти про це в Державний митний комітет РФ.
По кримінальних справах адвокат надає допомогу особам, що притягають до відповідальності, в якості захисника.
Як правило, захисник припускає до участі в справі з моменту пред'явлення звинувачення, а у разі затримання особи, підозрюваної в здійсненні злочину, або застосування до нього запобіжного у вигляді висновку під варту заходу участь захисника можлива і до пред'явлення звинувачення — з моменту оголошення йому протоколу затримання або ухвали про застосування цього заходу припинення (ч. 1 ст. 47 УПК РСФСР).
Тому особа, затримана за підозрою в здійсненні митного злочину, має право запросити захисника.
Підстави для проведення огляду встановлені ст. 178 УПК РСФСР. Можливий огляд місця події, приміщення, предметів, документів. Огляд проводиться з ціллю виявлення слідів злочину, інших речових доказів.
У випадках, що не терплять зволікання, огляд місця події проводиться до порушення справи.
Огляд гущавині всього пов'язаний з контрабандою і проводиться з ціллю виявлення предметів контрабанди. Огляду можуть підлягати предмети, вилучені при особистому обшуку і затриманні особи. До проведення огляду, коли необхідно встановити якість предметів, фабричну маркіровку і інші відмітні ознаки, можливе залучення фахівця.
Відповідь на це питання залежить від того, чи вимагається по даній справі проводити попереднє слідство немає.
По контрабанді, наприклад попереднього слідства обов'язково, тому припинення кримінальної справи на стадії дізнання неприпустимо. Дізнавач зобов'язаний скласти ухвалу про напрям справи слідчому.
По інших справах, по яких попереднє слідство не обов'язкове (митні злочини до них не відносяться), можливе припинення справи ухвалою органу дізнання.
1.4. Оперативно-розшукова діяльність митних органів.
Характер і зміст оперативно-розшукової діяльності визначений Карно-процесуальним кодексом, Федеральним законом "Про оперативно-розшукову діяльність в Російській Федерації" від 12 серпня 1995 р. В Митному кодексі відповідні норми містяться на чолі 36.
У федеральному законі вона визначена як вид державної діяльності, яка здійснюється гласно і негласний відповідними підрозділами державних органів за допомогою проведення оперативно-розшукових заходів в цілях захисту власності, забезпечення безпеки суспільства і держави від злочинних посягань.
Специфіка оперативно-розшукової діяльності митних органів полягає в тому, що вона здійснюється для виявлення осіб, що готують, скоюючих такі злочини, виробництво дізнання по яких віднесене до компетенції митних органів, а також по запитах міжнародних митних організацій, митних і інших компетентних органів іноземних держав відповідно до міжнародних договорів РФ з митних питань.
Самостійним напрямом оперативно-розшукової діяльності митних органів є забезпечення їхньої власної безпеки.
Митний кодекс не розкриває змісту оперативно-розшукової діяльності. Вона проводиться в повній відповідності із Законом від 12 серпня 1995 р.
Стаття 6 Закону деталізує повноваження органів здійснюючих оперативно-розшукову діяльність. Їм надається право: застосовувати опит громадян; наводити довідки; сбирать зразки для порівняльного дослідження; досліджувати предмети і документи; проводити спостереження; виробляти ототожнення особи; обстежувати приміщення, споруди, ділянки місцевості і транспортні засоби; контролювати поставки.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Митні органи

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок