Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> курсова робота безкоштовно: Митні органи

Загрузка...

Митні органи / сторінка 6

Назва:
Митні органи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
212
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
291 ТК). Одні з них відносяться до характеристики фактичних даних, інші — до характеристики порушника. Обставинами першої групи можна назвати відсутність події або складу митного порушення. Виробництво у справі виключається, якщо правопорушення, довершене підприємством, установою або організацією, а також громадянином-підприємцем, відбулося унаслідок дії непереборної сили або якщо громадянин (фізична особа) діяв в стані крайньої необхідності або необхідної оборони.
Так само застосування стягнення за порушення митних правил усувається у зв'язку з амністією або у випадку, якщо прийнятий акт, що знімає відповідальність за конкретне порушення.
Можливий, що до моменту розгляду справи закінчилися терміни накладення стягнення за порушення.
Обставинами, що характеризують особу порушника і виключають залучення до відповідальності, є:
недосягнення обличчям 16-річного віку, з якого можливе залучення до відповідальності за порушення митних правил, або неосудний стан порушника. Якщо по тому ж факту збуджено кримінальну справу, виробництво у справі про порушення митних правил також виключається.
Якщо порушення не знайдене безпосередньо посадовцем митного органу, а є відповідна інформація, отримана при проведенні митного контролю і виробництві митного оформлення, проводиться перевірка таких повідомлень.
Перевірка може здійснюватися в ході проведення митного контролю або виробництві митного оформлення. Посадовець, перевіряючий інформацію про порушення, має право до закладу справи про порушення проводити митний контроль товарів і транспортних засобів, а також одержувати від осіб, що переміщають товари і транспортні засоби через митну межу РФ, митних брокерів і інших осіб, необхідні для перевірки документи, відомості, пояснення.
Перевірка повідомлень, заяв і іншої інформації про порушення митних правил, що готується, скоюваному або довершеному, повинна бути закінчена в строк не більше трьох діб, а у виняткових випадках — в строк не більше десяти діб.
Якщо порушення митних правил виявляється безпосередньо посадовцем митного органу, перевірка не проводиться. Протокол про порушення оформляється негайно.
2.2. Вимоги пред'являються до митних органів для забезпечення порядку перевірки відомостей про порушення митних правил.
Про кожний випадок виявлення порушення митних правил (за винятком випадків використовування спрощеної форми застосування стягнення) посадовець докладає начальнику і складає протокол про порушення митних правил формою, встановленій наказом ГТК Росії "Про затвердження нових форм протоколу і ухвали у справі про порушення митних правил" від 09.08.93 р.   313.
При виявленні ознак порушення митних правил, що є одночасне порушенням валютного законодавства, інформація про нього негайно передається в спеціалізований підрозділ митного органу по валютному контролю.
При безпосередньому виявленні ознак порушення митних правил або при отриманні матеріалів, в яких є достатні дані, вказуючі на такі ознаки, протокол оформляється негайно. В інших випадках, що вимагають попередньої перевірки інформації, що вчинила — в межах термінів, встановлених статтею 294 Митного кодексу Російської Федерації.
В окремих випадках складанню протоколу може передувати оперативна консультація із спеціалізованим підрозділом митного органу.
Копія протоколу, складеного посадовцем, вручається під розписку особі, що притягається до відповідальності за порушення митних правил.
У разі неможливості вручити копію протоколу вона висилається вказаній особі.
Посадовець, що склав протокол про порушення митних правил, представляє його для реєстрації в структурний підрозділ по боротьбі з контрабандою і порушеннями митних правил митного органу.
Перевірка повідомлень, заяв і іншої інформації про такі порушення, отримані посадовцями при виробництві митного оформлення і проведенні митного контролю, здійснюється в ході митного оформлення і митного контролю.
До проведення таких перевірок при необхідності повинні притягуватися посадовці, що є співробітниками інших структурних підрозділів митного органу.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Митні органи

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок