Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Скачати безкоштовно: Митні органи

Митні органи / сторінка 7

Назва:
Митні органи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 

Протокол про порушення митних правил має виняткове значення для залучення до відповідальності за порушення.
З моменту складання протоколу справа про порушення митних правил вважається заведеним і виробить в по ньому початим.
Форма протоколу про порушення митних правил. як вказано вище, встановлена ГТК РФ.
В протоколі указуються: дата і місце його складання, посада і прізвище особи, що його становить; необхідні для розгляду справи зведення про притягатися до відповідальності; місце, час здійснення і істота порушення митних правил; стаття Митного кодексу, що передбачає відповідальність за дане порушення митних правил; прізвища і адреси свідків, якщо вони є; пояснення особи, що притягається до відповідальності; відомості про товари, транспортні засоби, документи і інші вилучені предмети. В протокол включаються інші відомості, необхідні для дозволу справи.
Протокол підписується особою, його складовим і притягається до відповідальності. Якщо є свідки, вони також підписують протокол.
Обличчя, що притягається до відповідальності, має право дати пояснення і зауваження за змістом протоколу. При складанні протоколу йому роз'яснюються його права, про що в протоколі робиться відмітка.
Копія протоколу, як наголошувалося, вручається під розписку або висилається особі, що притягається до відповідальності.
Виробництво у справі про порушення митних правил повинно закінчено не пізніше ніж в місячний термін з моменту його закладу. Цей термін може бути продовжений, якщо виникає необхідність, начальником митниці РФ, або його заступником, або начальником вищестоящого митного органу, в межах термінів накладення стягнення за порушення митних правил.
Терміни накладення стягнення визначаються статтею 247 ТК в два місяці з дня виявлення порушення (для фізичних осіб) і в шість місяців (для юридичних осіб). В цих межах допустиме продовження термінів виробництва у справах про порушення митних правил.
Встановлення таких термінів істотно перевершує терміни, встановлені для .рассмотрения адміністративних правопорушень. Адміністративні правопорушення повинні бути розглянуті в пятнадцатидневный термін з моменту отримання протоколу.
Значна розбіжність в термінах пояснюється складністю і многоаспектостью діяльності митниці. Здійснення митного контролю, проведення перевірок, зажадання документів, можливе, зажадають в окремих випадках значний час. Але не може виправдано необгрунтоване затягування виробництва. Оперативність є однією з характерних рис адміністративного процесу, і цей принцип по можливості повинен бути дотриманий.
Виробництво по таких справах, рівне як і їхній розгляд, здійснюють уповноважені на те посадовці митних органів РФ в терміни і в порядку, встановлені Митним кодексом РФ.
Виробництво у справі про порушення митних правил може вестися посадовцем, що безпосередньо знайшов правопорушення, якщо справа нескладне і його розслідування не викликає утрудняти а також якщо виробництво такого розслідування не впливає на виробництво митного оформлення інших товарів і транспортних засобів.
В інших випадках за рішенням начальника митного органу або його заступника ведення виробництва у справі про порушення митних правил доручається посадовцям, що є співробітниками структурного підрозділу по боротьбі з контрабандою і порушеннями митних правил цього митного органу. При цьому справа про порушення митних правил передається для виробництва у вказаний підрозділ після виробництва не терплячих зволікання процесуальних дій по закріпленню доказів про довершене правопорушення, вживанню заходів по вилученню товарів, транспортних засобів і інших предметів, що є безпосередніми об'єктами порушення митних правил, забезпеченню їхнього збереження і т. п.
Посадовці на подальших після такої передачі стадіях виробництва і розгляду справи можуть притягуватися до участі в проведенні конкретних процесуальних дій і розгляду справи.
2.3. Учасники у виробництві і розгляді справ про порушення митних правил.
Перш за все у виробництві у справі про порушення митних правил бере участь особа, що притягає до відповідальності.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Митні органи

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок