Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Безкоштовно курсова робота скачати: Митні органи

Митні органи / сторінка 9

Назва:
Митні органи
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,17 KB
Завантажень:
213
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Можливість застосування такої міри передбачена Кодексом РСФСР про адміністративні правопорушення. Ціллю її є припинення, припинення правопорушення, коли вичерпані інші заходи дії. Таким чином, адміністративне затримання є запобіжним заходом. В той же час воно застосовується і в якості міри, що забезпечує виробництво у справах про адміністративні правопорушення.
Таке ж значення має адміністративне затримання і в митному праві.
Адміністративне затримання застосовується до порушників митних правил на термін від трьох годин до десяти діб. Тривалість затримання залежить від того, з якою ціллю воно застосоване, і від поведінки особи, що притягає до відповідальності.
Адміністративне затримання до трьох годин можливі в цілях припинення порушення митних правил, коли вичерпані інші заходи дії, забезпечення своєчасного і правильного розгляду справи.
Закон припускає адміністративне затримання на строк до десяти діб, якщо митні органи розташовують відомостями, що особа переміщає через митну межу товари, приховуючи їх в своєму тілі, або чинить опір при проведенні особистого огляду, або намагається сховатися з місця здійснення правопорушення. Адміністративне затримання до десяти діб можливі у випадку, якщо особа створює перешкоди для встановлення його особи.
Про всі факти адміністративного затримання митний орган зобов'язаний повідомити прокурора. Якщо має місце затримання до трьох діб — прокурор повідомляється протягом 24 годин. У разі затримання на строк до десяти діб — необхідна санкція прокурора.
Про адміністративне затримання складається протокол. На осіб, до яких застосована така міра, розповсюджуються порядок і правила, встановлені Положенням "О порядку короткочасного затримання осіб, підозрюваних в здійсненні злочину". Затриманий має право знати, в чому він підозрюється, вимагати перевірки прокурором правомірності затримання. Вимога цьому повинен бути негайно повідомлене прокурор. Розв'язання про адміністративне затримання може бути оскаржене до вищестоящого митного органу, в районний народний суд або прокурору.
Права особи, що притягається до відповідальності за порушення митних правил, визначені статтею 308 Митного кодексу. Воно має право знати, за яке порушення притягується до відповідальності; знайомитися з матеріалами справи після закінчення його виробництва і під час його розгляду, робити з них виписування; давати пояснення; представляти докази; заявляти відведення; заявляти клопотання; при умовах, вказаних вище, користуватися допомогою адвоката; користуватися рідною мовою, а у разі необхідності користуватися послугами перекладача; оскаржити ухвалу у справі.
В якості свідка може дати пояснення будь-яка особа, якій відомі які-небудь обставини, що підлягають встановленню у справі про порушення митних правил.
В Митному кодексі вперше визначений круг осіб які не можуть бути свідками. Адвокат і надаючий юридичну допомогу представник особи, що притягає до відповідальності, не можуть бути опитані про обставини, відомі ним у зв'язку з наданням таких послуг і допомоги. Не може бути свідком особа, яка через свої фізичні або психічні недоліки не здатний правильно сприймати обставини, що мають значення для справи.
Важливим положенням закону, заснованим на Конституції, є звільнення від обов'язку давати пояснення чоловіка і близьких родичів особи, що притягає до відповідальності.
Конституція Російської Федерації визнає правом кожного громадянина не свідчити проти самого себе, свого чоловіка і близьких родичів (ст. 51), що повністю узгоджується з міжнародним пактом цивільних і політичних правах.
Будь-які органи, у тому числі і митні, займаючись з'ясуванням правопорушень, не має права вимагати або якими-небудь методами добиватися свідчень, що звинувачують чоловіка або близьких родичів в здійсненні правопорушення.
По таких справах доказами є любимі фактичні дані, на основі яких встановлюйте наявність або відсутність порушень митних правил;
винність особи (фізичного або посадового); факт здійснення правопорушення юридичною особою або громадянином-підприємцем ; інші обставини.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Митні органи

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок