Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З ІНІЦІАТИВИ РОБОТОДАВЦЯ

РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З ІНІЦІАТИВИ РОБОТОДАВЦЯ

Назва:
РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З ІНІЦІАТИВИ РОБОТОДАВЦЯ
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
16,23 KB
Завантажень:
521
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 
 
 
КУРСОВА РОБОТА З ПРЕДМЕТУ:
«ТРУДОВЕ ПРАВО УКРАЇНИ »
на тему:
«РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ
З ІНІЦІАТИВИ РОБОТОДАВЦЯ»Зміст
Вступ
1. Трудовий договір та його характеристика.
2. Поняття припинення трудового договору та умови.
3.Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу.
3.1. Зміни в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації(банкрутства) або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників
3.2.Виявлення невідповідності займаній посаді або виконуваній роботі внаслідок недостатньої кваліфікації або стану здоров’я, які перешкоджають продовженню даної роботи.
3.3.Систематичне невиконання працівником без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку, якщо до працівника раніше застосовувалися заходи дисциплінарного чи громадського стягнення.
3.4. Прогулу (в тому числі відсутності на роботі більше трьох годин протягом робочого дня) без поважних причин.
3.5.Нез’явлення на роботі протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності, не враховуючи відпустки по вагітності і родах, якщо законодавством не встановлений триваліший строк збереження місця роботи (посади) при певному захворюванні. За працівниками, які втратили працездатність у зв’язку з трудовим каліцтвом або професійним захворюванням, місце роботи (посада) зберігається до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.
3.6.Поновлення на роботі працівника, який раніше виконував цю роботу.
3.7.Появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння.
3.8.Вчинення за місцем роботи розкрадання (в тому числі дрібного) майна власника, встановленого вироком суду, що набрав законної сили, чи постановою органу, до компетенції якого входить накладення адміністративного стягнення або застосування заходів громадського впливу.
Висновок.
Використана література.
Вступ
Трудове право займає одне з провідних місць серед галузей сучасного права України. Його значення визначається роллю праці в суспільстві. У даний час трудове право визнається однією з головних галузей права. І це зрозуміло, оскільки саме в сфері застосування праці, де створюються матеріальні і духовні, знаходиться зона перевтілення життєво важливих інтересів різних соціальних груп, інтересів державних, суспільних і особистих. Від методів правового регулювання праці багато в чому залежить суспільний спокій і відчуття обопільного порозуміння між суб’єктами трудових правовідносин. Це сфера, в якій задіяно найбільше число членів суспільства. Тому вона заслуговує на особливо пильну увагу держави.
Трудове право є самостійною галуззю права, яка регулює відносини між працівником та роботодавцем, закріплює основні права та обов’язки суб’єктів трудового права, забезпечує гарантії прав громадян на працю, визначає поняття, зміст та порядок розірвання трудового договору, регулює робочий час та час відпочинку, нормування та оплату праці, гарантії та компенсації, трудову дисципліну, охорону праці. Але хотілося б виділити трудовий договір, на основі якого і виникають трудові правовідносини, та підстави його розірвання з ініціативи роботодавця.
Трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник – зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи.
У літературі, в судовій і господарській практиці термін «розірвання трудового договору» часто замінюється словами «звільнення з роботи». Така заміна здебільшого є виправданою, хоч немає підстав вважати, що розірвання трудового договору тотожне звільненню з роботи.
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ З ІНІЦІАТИВИ РОБОТОДАВЦЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок