Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Стадії укладення договору

Стадії укладення договору

Назва:
Стадії укладення договору
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
«Стадії укладення договору»


Зміст
Вступ………………………………………………………………………………....3
Розділ I. Оферта, як пропозиція укладення договору
1.1.Поняття оферти, як стадії укладення договору………………………………..5
1.2.Порядок стадії оферти та її види………………………………………………..8
Розділ II. Акцепт, як прийняття пропозиції укладення договору
2.1. Поняття акцепту, як стадії укладення договору……………………………..12
2.2. Порядок стадії акцепту та його види…………………………………………14
Розділ III. Особливості стадій укладення договору в різних договірних зобов’язаннях……………………………………………………………………...18
Висновки …………………………………………………………………………..23
Список використаних джерел і літератури……………………………………25


Вступ
Як відомо, відносини між людьми в різних сферах суспільних взаємозв’язків завжди ґрунтувалося на порозумінні та спільності дій. Тобто, щоб особа одержала те чого прагнула законно, вона мусила звернутися до іншої людини про угоду між ними. Вона мала знаменувати прагнення двох індивідів вчинити взаємовигідні відношення. В таких відносинах найкраще проявлялися принципи взаємодії і взаємного розуміння між особами. Укладення таких угод урівноважували їх права й обов’язки, надавали гарантії захисту приватних інтересів. Тому такі принципи взаємодії розвивалися разом із суспільними відносинами та закріпилася в сучасному світі. Отже між особами, які прагнуть встановити взаємовідносини, виникають зобов’язання, підставою яких являються правочини. Особливо важливими ж правочинами у сфері обігу матеріальних та нематеріальних благ, що відображають динаміку суспільних відносин являються дво- та багатосторонні правочини, тобто договори. Загальновідомо те, що договір це домовленість, погоджена дія двох і більше осіб, що спрямована на встановлення, зміну чи припинення цивільних прав і обов’язків. Це правова підстава виникнення зобов’язання та зобов’язального правовідношення, яке протягом свого розвитку проходить етапи укладення, виконання чи невиконання договору, що наділені своїми окремими правовими особливостями. Оскільки він є спільним юридичним актом двох або кількох осіб, то тоді погодження ними умов договору, його змісту, тлумачення чи виконання пов’язується з спільними діями сторін, які обумовлюються до початку виконання договору. А от відомо, що дуже рідко ці правочини виконуються в момент укладення, бо більшості з них притаманне виконання зі спливом певного часу, тому договірні відносини поділяються на такі окремі етапи проходження.
Первинним етапом договірного зобов’язального правовідношення являється стадія укладення договору, що є функціонально наділена правоутворюючим характером і перетворенням фактичних дій у зобов’язально правові відносини, які виникають з договору. Порядок етапу його укладення є визначена законом система дій учасників договірних відносин і цей порядок розглядається як визначена правовими нормами юридично-логічна послідовність стадії встановлення цивільних прав і обов’язків, що здійснюється на основі погоджених дій осіб, звернених на зустріч одна одній і на узгодження змісту. Це нормативно закріплені взаємні дії сторін спрямовані на укладення договору, що здійснюється ззовні і звернені до іншої сторони.
Відомо, що узгодження умов договору, його укладення проходить, як мінімум дві стадії: пропозиція однієї сторони укласти договір – стадія оферти і прийняття пропозиції другою стороною – стадія акцепту. Вони являються головними умовами існування договору, саме від пропозиції і її прийняття залежить фактичне утворення договірних відносин між особами. Оферта і акцепт безпосередньо є рушійною силою договору.
Тому ознайомлення і вивчення з стадіями укладення договору має дуже важливий вплив на дослідження у сфері цивільного права договірних відносин. Акцепт і оферта подають найбільшу інформацію про взаємозв’язки між сторонами правочину і показують дії цих осіб по бажанню набути певних прав і обов’язків. Детальний розбір стадій дозволить глибше зрозуміти суть договірних відносин, їх теперішнє застосування, особливості та подальший розвиток.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Курсова робота на тему: Стадії укладення договору

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок