Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Акціонерне товариство

Акціонерне товариство

Назва:
Акціонерне товариство
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,20 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
План:
Вступ.
1. Акціонерне товариство як суб’єкти підприємницької діяльності.
2. Порядок створення акціонерного товариства.
3. Випуск акцій. Види акцій.
Висновок
Використані джерела
Вступ.
Перетворення державних підприємств в А. Т. - одне з направлень роздержавлення власності, передбачене в Законі про власніcть в СРСР. Разом з тим в А.Т. можуть з’єднуватись різноманітні форми базової власності в залежності від володарів акцій - підприємств, держави, окремих громадян.
А. Т. мають ряд переваг по відношенню до інших видів господарських товариств, які роблять його найбільш вдалою формою для бізнесу в силу цілого ряду причин. А. Т. завдяки випуску акцій отримують більш широкі можливості в залученні додаткових коштів у відношенні з непропорціональним бізнесом. Оскільки акції мають достатньо високу ліквідність, їх легше перетворити на гроші при виході з А. Т., ніж отримати назад долю в статутному капіталі інших товариств.
1. Акціонерне товариство як суб’єкти підприємницької діяльності.
Визначення: акціонерним визнається товариство, яке має статутний фонд, поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості.
А. Т. - це одна з організаційно-правових форм підприємств. Воно створюється шляхом централізації грошових коштів (об’єднання капіталу) різних осіб, яка проводиться шляхом продажу акцій з метою здійснення господарської діяльності та отримання прибутків.
Товариство має право створювати на території України та за її межами філії та представництва, а також дочірні підприємства відповідно до чинного законодавства України.
В якості учасників об’єднання капіталу шляхом створення А. Т. (учасників товариства) можуть виступати як фізичні так і юридичні особи.
Учасники А. Т. мають право:
брати участь в управлінні справами А. Т. в порядку, визначеному в установчих документах, за винятком випадків, передбачених законодавством.
брати участь у розподілі прибутку А. Т. та одержувати дивіденди
вийти в установленому порядку з товариства
одержувати інформацію про діяльність А. Т. На вимогу учасника товариство зобов’язане надавати йому для ознайомлення річні баланси, звіти А. Т. про його діяльність, протоколи зборів.
Учасники можуть мати також інші права, передбачені законодавством і установчими документами А. Т.
Учасники А. Т. зобов’язані:
додержувати установчих документів А. Т. і виконувати рішення загальних зборів та інших органів управління А. Т.
виконувати свої зобов’язання перед товариством, в т. ч. і пов’язані з майновою участю, а також вносити вклади (оплачувати акції) у розмірі, порядку та засобами, передбаченими установчими документами
не розголошувати комерційну таємницю та конфіденційну інформацію про діяльність А. Т.
нести інші обов’язки, якщо це передбачено законодавством України і установчими документами
Визначення: Загальна номінальна вартість випущених акцій становить статутний фонд А. Т., який не може бути менше суми, еквівалентної 1250 мінімальним заробітним платам, виходячи зі ставки мінімальної заробітної плати, діючої на момент створення А. Т.
Статутний капітал (з’єднаний вклад учасників товариства) на момент створення А. Т. повинен бути забезпеченим майном товариства.
В процесі створення його засновники з’єднують своє майно на певних умовах, зафіксованих в спеціальній угоді - статуті товариства. На основі такого об’єднаного капіталу в майбутньому буде здійснюватись господарська діяльність з метою отримання прибутків.
Вкладом учасника товариства в об’єднаний капітал можуть бути як грошові кошти (в т. ч. в іноземній валюті), так і будь-які матеріальні цінності, цінні папери, права користування природними ресурсами та інші майнові права, в т. ч. право на інтелектуальну власність.
Вартість вкладу статутного майна, який вноситься кожним учасником, який має вираз у грошовій формі, визначається спільним рішенням учасників товариства. Об’єднане майно оцінене у грошовому виразі складає статутний капітал (фонд) товариства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Акціонерне товариство

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок