Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Особливості прийняття на роботу державних службовців України

Особливості прийняття на роботу державних службовців України

Назва:
Особливості прийняття на роботу державних службовців України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,69 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
ДИПЛОМНА РОБОТА
з трудового права на тему:
Особливості прийняття на роботу державних службовців України
 
ПЛАН


ВСТУП
Актуальність теми. Прийняття Конституції України стало важливим етапом правової держави і становлення ринкових відносин. У зв'язку з цим виникає реальна необхідність критично оцінити і переосмислити діюче законодавство, в тому числі й трудове. Зміст багатьох норм і правових інститутів зараз не в повній мірі відображає вимоги правового врегулювання суспільних відносин, пов'язаних з трудовою діяльністю. Через це гостро постає проблема вдосконалення законодавства про працю і приведення його у відповідність до Конституції України. Право не повинне відставати в забезпеченні правовим регулюванням як вже існуючих, так і нових суспільних відносин. Звідси вимагає свого вдосконалення і дисциплінарна відповідальність, як один із найважливіших факторів формування соціально-активних правомірних стереотипів поведінки державних службовців.
Сьогодні необхідна побудова такого державного апарату, діяльність якого була б спрямована повністю на створення реальних умов для всебічного розвитку особистості, покращання її матеріального і морального благополуччя, захист прав, свобод і законних інтересів. Верховною Радою України вже прийнято ряд важливих нормативних актів, спрямованих на вирішення названих проблем. До них слід віднести Конституцію України, а також Закони України: "Про державну службу", "Про міліцію", "Про прокуратуру", "Про суддів" та інші.
Діяльність державних службовців України як суб'єктів трудового права передбачає чітке узгодження їх поведінки з юридичним розпорядженням в процесі праці, їх організованість і дисципліну, що є обов'язковою умовою високої ефективності управління процесами у сфері правоохоронної діяльності держави. Але держава повинна чітко сформулювати свої вимоги до державних службовців у системі їх прав, обов'язків і обмежень, а також встановити міру юридичної відповідальності, що забезпечує їх реалізацію. Порядок та норми прийому на роботу відіграють в їх реалізації провідну роль. Ефективність цих норм залежить від теоретично аргументованого і практично обґрунтованого вибору їх. і закріплення в законодавстві, а також правильного застосування на практиці.
Назріла реальна необхідність в перегляді традиційних поглядів на теорію державної служби, оскільки основне її призначення у співдії реального виконання обов'язків, здійснення запропонованого правочинства і дотримання встановлених обмежень.
Проблемам державної служби приділялось достатньо уваги, що сприяло накопиченню великого теоретичного матеріалу. Було опубліковано велику кількість статей, збірників, монографій про державну службу. Але питанням прийому на роботу державних службовців з погляду на специфічність їх правового положення, практично не приділялось відповідної уваги, а через це відсутні спеціальні монографічні та дисертаційні дослідження цієї проблеми.
Дослідженням державної служби в трудовому праві присвячені роботи Авер’янова В.Б., Атаманчука Г.В., Бахраха Д.Н., Дубенко С., Анохіна В.М., Ніжніка Н.Р., Петрішина А.В., Пахомова І.М. та інших вчених-юристів. Наявні теоретичні розробки є науковим фундаментом аналізу і досліджень прийому на роботу державних службовців як спеціальної категорії робітників у трудовому праві України.
Об'єктом даного дослідження стала проблема прийому на роботу державних службовців в її науковому і практичному аспектах, а предметом - діюче законодавство, практика його застосування, система наукових поглядів та розробок відносно даної проблеми.
З прийняттям Конституції України діюче законодавство приводиться у відповідність з Основним Законом та удосконалюється. Для забезпечення цього процесу необхідна серйозна наукова база, на яку буде спиратися законодавець. Вчені України призвані об'єднати практику застосування законодавства з нормотворчим процесом. Ця робота у деякій мірі сприяє вирішенню даної задачі та зближує теорію з практикою, а науку – з нормотворчістю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Курсова робота на тему: Особливості прийняття на роботу державних службовців України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок