Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Договір будівельного підряду

Договір будівельного підряду

Назва:
Договір будівельного підряду
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,59 KB
Завантажень:
380
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Договір будівельного підряду


ПЛАН
ВСТУП
1. ПОНЯТТЯ, ЗНАЧЕННЯ ТА ВИДИ БУДІВЕЛЬНОГО ПІДРЯДУ
2. ЗМІСТ ДОГОВОРУ БУДІВЕЛЬНОГО ПІДРЯДУ
2.1. Права та обов’язки сторін за договором будівельного підряду
2.2. Ціна договору
2.3. Строки та обсяги виконання робіт за договором будівельного підряду
3. ВИКОНАННЯ УМОВ ДОГОВОРУ БУДІВЕЛЬНОГО ПІДРЯДУ ТА ПРАВОВІ НАСЛІДКИ ЇХ ПОРУШЕННЯ
3.1. Організація виконання договору будівельного підряду
3.2. Правові наслідки неналежного виконання умов договору
ВИСНОВОК
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ


ВСТУП
Основним завданням в галузі будівництва на сучасному етапі є докорінна зміна інвестиційної політики, значне скорочення кількості одночасно споруджуваних об’єктів, істотне зменшення рівня незавершеного будівництва.
У нашій країні більшість будівельних робіт (понад 80%) виконується підрядним способом. Це, перш за все, пояснюється досить розгалуженою системою будівельних і спеціалізованих організацій, які функціонують у межах будівельного комплексу України, а також їх технічною озброєністю, використанням прогресивних будівельних технологій, сучасних матеріалів та конструкцій.
В умовах ринкової економіки значно підвищується роль договірних засад в організації будівельного процесу і загалом договору будівельного підряду.
Цим і зумовлюється актуальність обраної теми дослідження, а також тим, що відносини, що складаються в процесі будівництва, мають специфічний механізм правового регулювання, обумовлений насамперед особливостями будівництва, як діяльності, спрямованої на створення нових і реконструкцію старих основних фондів виробничого і невиробничого призначення. Роботи, що виконуються на підставі договору будівельного підряду, як правило, характеризуються тривалістю виробничого циклу, значними витратами і ведуть до створення або відновлення об’єктів нерухомості.
Крім того, відповідних змін зазнало правове регулювання даного договору у зв’язку з прийняттям нових Цивільного та Господарського кодексів.
Тема даної дипломної роботи є актуальною на даний час, оскільки з прийняттям цих та ряду інших нормативно-правових актів, договір будівельного підряду набув нового змісту і потребує нового трактування.


1. ПОНЯТТЯ, ЗНАЧЕННЯ ТА ВИДИ БУДІВЕЛЬНОГО ПІДРЯДУ
В інвестиційній діяльності, зокрема в капітальному будівництві, застосовуються практично всі договірні типи: підряд, поставка, перевезення. Крім того, в межах договірних типів використовуються і окремі різновиди: договори в галузі проведення розвідок і проектування, здійснення шефмонтажу устаткування і пусконалагоджувальних робіт, будівництва. Усі ці договори опосередковують відносини, які технологічно пов'язані між собою і тому потребують єдиного комплексного врегулювання. Головне місце посідають підрядні договори, оскільки за їхньою допомогою регулюються відносини з приводу виконання робіт, які мають найбільшу питому вагу в інвестиційній діяльності.
Договори підрядного типу, що їх застосовують у будівництві, доцільно класифікувати відповідно до характеру робіт і сфери виконання їх. Можна виділити такі групи підрядних договорів: 1) на виконання проектних і розвідувальних робіт; 2) на виконання будівельних, монтажних і спеціальних робіт; 3) на виконання пусконалагоджувальних робіт і шефмонтажу устаткування; 4) на виконання інших допоміжних робіт.
Тривалий період у літературі точилися дискусії з приводу правової природи і самостійності окремих видів договорів, що застосовуються в будівельному процесі. Найбільші суперечки викликав договір на виконання проектних і розвідувальних робіт. Якщо питання про самостійність договору підряду на капітальне будівництво було розв'язано в законодавстві позитивно, то доля інших підрядних договорів, які тісно пов'язані з будівництвом і становлять єдиний технологічний процес, залишилася поза межами законодавчого регулювання. Саме це і стало приводом для твердження, що договір на виконання проектних і розвідувальних робіт, як і інші підрядні договори в будівництві, слід розглядати як різновид договору підряду на капітальне будівництво, оскільки проектування є однією із стадій капітального будівництва в широкому розумінні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Договір будівельного підряду

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок