Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Кримінальна реєстрація

Кримінальна реєстрація

Назва:
Кримінальна реєстрація
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,55 KB
Завантажень:
130
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Зміст
Вступ 3
Розділ 1. Поняття кримінальної реєстрації.
Принципи і завдання 5
Розділ 2. Значення об'єктів криміналістичного обліку 12
Розділ 3. Види криміналістичного обліку та їх ознаки 16
Розділ 4.Проблеми вдосконалення криміналістичного обліку ознак і властивостей осіб, які вчинили злочини 26
Висновок 31
Список використаної літератури 32
Вступ
Криміналістика - багатопланова спеціальна юридична наука. Криміналістична теорія дедалі все більше окреслює потреби слідчої, експертної та судової практики. Тому першочергового значення набуває теоретично-практичний аспект криміналістичної діяльності в умовах сьогодення. Криміналістика вивчає і забезпечує своїми розробками пошуково-пізнавальну діяльність у карному судочинстві (процесі).
Ця діяльність здійснюється у рамках так називаної протокольної форми досудової підготовки матеріалів, на стадії попередньої, у т.ч. оперативно-розшуковий, перевірки (до порушення кримінальної справи), у ході попереднього розслідування, у випадку призупинення попереднього наслідку по кримінальних справах, коли виникає необхідність уживання заходів по розшуку обвинувачуваного або встановленню особи, що підлягає залученню у якості обвинувачуваного та у ході судового наслідку по кримінальних справах.
Успішному розкриттю, розслідуванню і попередженню злочинів сприяє діюча система кримінальної реєстрації в Україні.
Кримінальна реєстрація — це цілеспрямований систематичний облік певних об'єктів для наступного ви-користання реєстраційних даних при розслідуванні зло-чинів, для розшуку злочинців і речових доказів, з'ясу-вання обставин, які супроводять злочин. Систему кри-мінальної реєстрації утворюють різні види криміналістич-ного обліку.
Криміналістичний облік — це система реєстрації, си-стематизації та зосередження об'єктів або відомостей про них за їхніми ідентифікаційними ознаками з метою вико-ристання облікових даних для розкриття та попередження злочинів, яка ґрунтується на наукових даних і узагальнен-нях практики боротьби зі злочинністю.
Найбільшого успіху в галузі пошуку інформації про людину за словесним описом досягнуто в криміналістиці. Сучасні системи криміналістичного обліку, наприклад, такі як автоматизована дактилоскопічна інформаційна система АДІС “Папілон” та Система інформаційного забезпечення ОВС України, які містять у своєму складі модулі, що забезпечують внесення інформації про зовнішність людини як у формі словесного портрета, так і фотографії.
Сучасні фундаментальні положення предмета науки криміналістики, її загальних і окремих теорій дозволяють повно виявити та вивчити законо-мірності киміналістичної реєстрації, встановити кореляційні зв'язки і відношення між її елементами, тобто підійти до створення методології криміналістичного дослідження злочинної діяльності.
Нормативно-правовою базою дослідження є Конституція України, кри-мінальне та кримінально-процесуальне законодавство України, зарубіжне законодавство, нормативно-правові акти правоохоронних органів.
Завдання криміналістичної реєстрації - забезпечити органи дізнання та попереднього слідства необхідною інформацією, яка буде потрібна для розкриття та розслідування злочинів. Однак можливість автоматизованого пошуку за фотопортретом у цих системах не реалізована, а створення словесного портрета на практиці викликає певні складнощі. Таким чином, удосконалення методів криміналістичної реєстрації і обліку є актуальною проблемою.
Методи дослідження. У роботі використані такі методи: теорії нечітких множин, нечіткого моделювання, експертних оцінок, нечіткого ситуаційного висновку, теорії систем автоматизованого управління,, програмування і оптимізації
Розділ 1. Поняття кримінальної реєстрації
Для повного та всебічного запобігання злочинам, їх розкриття та розслідування велике значення має інформація про подію злочину й осіб, причетних до неї. Одним з важливих джерел відомостей, необхідних для розслідування, є криміналістичний облік, який здійснюють органи внутрішніх справ України.
Криміналістичний облік — це наукова система реєстрації певних об'єктів та їх ідентифікаційних ознак для запобігання злочинам, їх розкриття, розшуку та впізнання об'єктів, узятих на облік.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Кримінальна реєстрація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок