Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Криміналістична одорологія

Криміналістична одорологія

Назва:
Криміналістична одорологія
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
35,60 KB
Завантажень:
593
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
План
Вступ 3
Розділ 1. Поняття і сутність криміналістичної одорології. 5
1.1 Історія одорології. 6
1.2 Поняття і сутність криміналістичної одорології. 10
Розділ 2. Запах і його використання у боротьбі із злочинністю.
2.1 Поняття запаху, запахових слідів та їх властивості. 22
2.2 Класифікація запахових слідів, які використовуються в криміналістичній одорології. 26
2.3 Використання запахових слідів у боротьбі із злочинністю. 29
Розділ 3. Наукові підходи зберігання запахів. 36
Висновок 42
Список літератури 44
Вступ
В останній час в засобах масової інформації зустрічаються повідомлення що, для вирішення конкретних задач розкриття та розслідування злочинів представники правоохоронних органів звернулись до послуг психотерапевтів, гіпнотизерів, екстрасенсів та інших осіб. Позитивні результати використання нетрадиційних знань не знаходили відповідного процесуального закріплення. Наука криміналістика немає тактики використання таких знань в боротьбі із злочинністю. Причина тому - її сумнівна наукова обґрунтованість.
Криміналістична одорологія одна з нових течій в криміналістиці, суть її полягає в вилученні, зберіганні та використанні запахової ін формації з метою розкриття та розслідування злочинів.
Будь-що нове народжується в спорах і дискусіях, перевіряється на практиці. Криміналістична одорологія теж не змогла уникнути таких випробувань і, на мою думку їх витримала, хоча дискусії ще незакінчені. Що ж стосується практики,то використання запахових слідів для розкриття злочинів по „гарячим слідам” давно вже стало звичайним явищем та принципових суперечок не викликає. Про криміналістичну одорологію,про її способи та засоби хочуть знати практичні керівники, вона вивчається в спецкурсах ряду вищих навчальних закладів.
Мета дослідження. Виявити шляхом дослідження криміналістичну ефективність одорології.
Криміналістична одорологія являє собою систему науково розроблених методів і технічних засобів виявлення, вилучення, зберігання й дослідження запахових слідів з метою наступного їхнього використання для рішення ідентифікаційних завдань у кримінальному процесі.
Предмет – досягнення науки в отриманні. Розпізнаванні та зберігання запахів, застосування їх на приколаді розслідувань.
Практичне значення одержаних результатів під час підготовки курсової роботи полягає у можливості використання одержаних знань у розробці рекомендацій слідчим щодо розслідування злочинів..
Однієї з основних завдань одорології є розробка методів і апаратури, здатних реєструвати спектр летучих речовин, що визначають запах, і документально записувати його у вигляді, що піддається наступній математичній обробці. У цей час розробляється стаціонарна лабораторна установка для підготовки ольфактроактивной проби й хроматографического аналізу з використанням аэрозольно-криогенного методу концентрування летучих метаболітів з метою ідентифікації запаху людини., що дало внесок на сучасному етапі розвитку даної науки, яка актуалізує дане питання.
Розглядаючи питання криміналістичної одорології, я не намагаюсь вичерпно їх висвітлити. Разом з тим я сподіваюсь що матеріали, які вміщує в собі дана курсова робота дадуть змогу ознайомитись всім хто того бажає з такою молодою та багатогранною наукою, як криміналістична одорологія.
Розділ 1. Поняття і сутність криміналістичної одорології.
Криміналістична одорологія являє собою систему науково розроблених методів і технічних засобів виявлення, вилучення, зберігання й дослідження запахових слідів з метою наступного їхнього використання для рішення ідентифікаційних завдань у кримінальному процесі.
Саме поняття "запаху" має два значення:
1) властивість матеріальних тіл живої і неживої природи,
2) суб'єктивне сприйняття відображення людиною, що виникає внаслідок взаємодії пахучої речовини з нашими нюховими рецепторами. У другому значенні запах - це суб’єктивний образ, що відображав об'єктивну реальність і залишає в пам'яті людини слід, аналогічний будь-якому уявленому образу, котрий формується внаслідок органолептичного сприйняття людиною реальних об’єктів, фактів, подій, явищ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Криміналістична одорологія

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок