Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Договір постачання електричної енергії.

Договір постачання електричної енергії.

Назва:
Договір постачання електричної енергії.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,66 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
ПЛАН
Вступ
Договір постачання електричної енергії.
Договір постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуги з централізованого опалення.
Договір постачання газу.
Додатки
Висновок
Використана література
ВСТУП
Нормальна робота виробничих підприємств значною мірою належить від безперебійного постачання їх елек-тричною чи тепловою енергією, газом або іншими ресурса-ми. Електроенергія використовується також для освітлен-ня приміщень державних і громадських організацій, ву-лиць і житлових будинків, а теплова енергія, газ та вода - для задоволення побутових потреб громадян.
Користування електричною і тепловою енергією до-пускається лише на основі договору, що укладається між енергопостачальною організацією та споживачем. Подача газу також здійснюється у договірному порядку. Основними нормативними актами, що регулюють відносини з енерго- та газопостачання, є закони України „Про елек-троенергетику” від 16 жовтня 1997 р. і „Про трубопровід-ний транспорт” від 15 травня 1996 р., Правила користу-вання електричною енергією, затверджені постановою Національної комісії з питань регулювання електроенер-гетики України від 31 липня 1996 р., Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. Умови діяльності оптових поста-чальників природного газу, затверджені наказом Держнафтогазпрому від 30 вересня 1997 р. та інші акти.
1. Договір постачання електричної енергії.
Постачання електричної енергії здійснюється на підставі договору про постачання електричної енергії, що укладається між споживачем та постачальником електричної енергії за регульованим тарифом або договору про купівлю-продаж електричної енергії, що укладається між споживачем та постачальником електричної енергії за нерегульованим тарифом. В разі постачання споживачу електричної енергії постачальником електричної енергії за регульованим тарифом електричними мережами іншої електропередавальної організації (у тому числі магістральними (міждержавними) електромережами) між споживачем та електропередавальною організацією на основі типового договору (додаток 1) укладається договір про технічне забезпечення електропостачання споживача. Договір про постачання електричної енергії на основі типового договору укладається постачальником електричної енергії за регульованим тарифом з усіма споживачами та субспоживачами, які розташовані на території здійснення ліцензованої діяльності постачальником електричної енергії за регульованим тарифом.
Слід відмітити, що умови договору про купівлю-продаж електричної енергії між споживачем (субспоживачем) та постачальником електричної енергії за нерегульованим тарифом визначаються за згодою сторін. Цей договір укладається відповідно до чинного законодавства України.
Договір на постачання електроенергії є консенсуальним, двостороннім і оплатним.
Ті ж відносини, що виникають між споживачами та субспоживачами, у тому числі їх взаємна відповідальність, регулюються договором про спільне використання технологічних електричних мереж основного споживача, що укладається між ними на основі типового договору. Основні споживачі, для яких надання послуг з передачі електричної енергії не є основним видом діяльності та які не є електропередавальними організаціями, не мають права відмовити субспоживачам у разі дотримання останніми вимог Правил користування електричною енергією в укладенні договорів про спільне використання технологічних електричних мереж основного споживача, якщо щодо субспоживачів вони є монополістами з передачі електричної енергії.
В разі укладення, внесення змін, подовження чи розірвання дії будь-якого із договорів здійснюються відповідно до вимог законодавства, та Правил користування електричною енергією.
Постачальники електричної енергії за регульованим тарифом на закріпленій території не мають права відмовити споживачу або субспоживачу, який розташований на цій території, у разі дотримання останнім всіх вимог в укладенні договору про постачання електричної енергії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Курсова робота на тему: Договір постачання електричної енергії.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок