Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Право колективної власності на Україні

Право колективної власності на Україні

Назва:
Право колективної власності на Україні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
64,36 KB
Завантажень:
102
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 
ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
Право колективної власності на Україні


ЗМІСТ
Вступ
Розділ | 1 | Історія розвітку права колективної власності в Україні.. Обстеження створювання підприємств.
1.1. | Історія розвітку права колективної власності в Україні..
1.2. | Обстеження підприємств в рамках їх створювання.
Розділ | 2. | Правове регулювання колективної власності в Україні.
2.1. | Власність кооперативів
2.2. | Власність господарських товариств
2.3. | Об`єкти права власності господарських товариств
2.4. | Власність громадських организацій
2.5. | Власність релігійних організацій
Висновки
Список літератури


ВСТУП
Проблеми права власності в цілому і колективної, зокрема, на сучасному етапі переходу України до ринкової економіки є надзвичайно актуальними. В даний час важливим є визначення стимулів для високопродуктивної роботи в суспільстві. У зв'язку з цим першочерговою задачею представляється визначення принципових основ правового регулювання права власності як одного зі способів стимулювання ефективної праці.
Перехід України до розвинутих ринкових відносин богато в чому залежить від правового забеспечення ринкових форм, від створення належних умов функціонування суб`єктів господарської діяльності, від суворого додержання останнимі вимог чинного законодавства України.
Здійснення в Україні економичної реформи істотно змінило правовий, фінансово-економичний і соціальний стан основної ланки народного господарства – підприємства, його статус у системі господарського і цивільного обороту. Замість домінувавших ранійше у всіх галузях економіки підприємств, що базуються на державній власності, виникли і функціонують міліони підприємств що базуються на приватній, змішаній, колективній формах власністі. Ринкові механизми, що набирають силу, ставлять підприємства в принципово нові відношення з державою (бюджетом) і єкономичнимі свободами, що господарьють у здійсненні діяльності підприємств встановлюються і нові економико-правові регулятори.
Основні засади ринкової економики передбачають повну господарську самостійність підприємств, що функционують у нородному господарстві, вступаючи при цьому в різноманітні виробничи, господарськи та інші з`вязки. Всі ці суспільни відносини (як між підприємствами – беспосередними товаровиробниками, так і між іншіми державними та іншіми органами) потребують правового регулювання, завдяки якому вони набувають характер правовідносин.
Ринкова економика породила різноманітні організаційні форми підприємств:
господарськи товариства;
виробничи кооперативи;
приватні і казенні підприємства.
Виникла необхідність урегулювання правового статусу об`єднань, підприємств (асоціацій, корпорацій, концернів, консорціумів, та т.д.), встановлення правового режиму вільних (спіциальних) економічних зон та вивчення правового режиму іноземного інвестування.
Мета дипломної роботи – проведення теоретичного дослідження практичної роботи і вивчення досвіду практичної роботи права колективної власності на підставі чинного законодавства України.
Об`єкт дипломної роботи – проблеми права власності на сучасному єтапі в Україні.
Предметом досліджень дипломної роботи – є комплєкс суспільних відносин в сфері права колективної власності в Україні.
Завдання дипломної роботи:
дати загальний огляд історії розвіття права колективної власності в Україні;
розкрити поняття суб`єктів та об`єктів колективної власності;
підстав виникнення права колективної власності;
проаналізувати об`єкти права власності колективу арендарів;
проаналізувати об`єкти права власності колективу колективного господарства;
проаналізувати об`єкти права власності колективу господарського товариства.
Диплом має значну логіку побудови та зміст. Логічна структура роботи охоплює широке коло питань, пов`язаніх з правом колективної власності в Україні.
Розділ І даного диплому “Історія розвітку права колективної власності в Україні. Обстеження створювання підприемств” знайомить з історією розвітку права колективної власності та охоплюе широке коло питань, пов`язаніх з процесом створення підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42 Курсова робота на тему: Право колективної власності на Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок