Загрузка...
Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Договір побутового підряду

Загрузка...

Договір побутового підряду

Назва:
Договір побутового підряду
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,75 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему:
Договір побутового підряду


ЗМІСТ
РОЗДІЛ 1. Поняття договору підряду.
ВСТУП……………………………………………………...3 -5
1.1.Поняття договору підряду………………………………….…………...6 - 11
1.2.Зміст договору підряду………………………………………………...12 - 15
1.3.Кошторис………………………………………………………………..16 - 17
1.4.Права і обов’язки сторін……………………………………………….18 - 21
1.5.Правові наслідки неналежного виконання умов договору підряду………………………………………………………….…………...22 - 24
 
РОЗДІЛ 2. Договір побутового підряду.
2.1.Поняття договору побутового підряду…………………….…………...25 - 29
2.2.Права замовника у разі істотного порушення підрядником договору побутового підряду………………………………….……………………...30 - 32
РОЗДІЛ 3. Договір будівельного підряду.
3.1. Поняття договору будівельного підряду………………….…………...33 - 37
3.2.Проектно-кошторисна документація…………………………………...38 - 40
3.3.Відповідальність підрядника і замовника за договором будівельного підряду……………………………………………………………………….41 - 43
ВИСНОВОК……………………………………………………44 - 45
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ………………………46
ДОДАТКИ………………………………………………………47 - 49


ВСТУП
З давніх часів і по наш час велике значення в нашому житті відіграють договори. Кожному з нас неодноразово доводилось укладати договір навіть найпростіший. Він є однією із найпоширеніших підстав виникнення зобов’язань. Як юридичний факт договір належить до числа правомірних дій, що вчиняється з волі його учасників і спрямовується на виникнення, зміну чи припинення цивільних прав або обов’язків. Проте роль договору не обмежується тільки тим, що він впливає на динаміку цивільних правовідносин ( породжує, змінює або припиняє їх ). Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, звичаїв ділового обігу, вимог розумності та справедливості договір також визначає зміст конкретних прав та обов’язків учасників договірного зобов’язання. В цьому розумінні договір є засобом регулювання поведінки цивільних правовідносин. У сучасних умовах зростає роль договору як універсальної та найбільш доцільної форми опосередкування товарно-грошових відносин.
Розглядаючи дану тему я використала такі різновиди договору підряду як договір будівельного підряду і договір побутового підряду.
Договір підряду - консенсуальний договір, він виступає в силу з моменту його укладання, тобто досягнення сторонами домовленостіза всіма істотними умовми. Це оплатний договір, бо виконаній роботі підрядника відповідає зустрічне грошове задоволення з боку замовника. Хоча не можна не відмітити, що законодавство знаї і винятки з цього правила, а саме безвідплатне виконання робіт, до яких, наприклад, слід віднести обов’язокнаймача проводити поточний ремонт речі, переданої у найм, або капітальний ремонт речі, переданої у найм наймодавцеві, якщо інше не буде встановлено договором або законом.
Договір підряду - двостороньо взаємний договір праці підрядника, бо і на стороні замовника є права та обов’язки, причому праву однієї сторони кореспондує обов’язок іншої і, навпаки.
Предметом договору підряду є індивідуальний результат праці, який набуває тієї чи іншої індивідуальної форми, придатної для оцінки. Договір підряду може укладатися на виготовлення, обробку або переробку, ремонт ркчі на виконання іншої роботи з переданням її результату замовникові.
Договірними сторонами можуть виступати як юридичні, так і фізичні особи. Підрядні роботи виконують спеціально створені для цього організації ( будівельні, будівельно-монтажні, у сфері побутового обслуговування тощо), а також інші організації, що займаються виробничо-господарською діяльністю. Підрядник має право доручити виконання певної роботи третім особам. Несучи відповідальність перед замовником як генеральний підрядник, а перед субпідрядником – як замовник.
Актуальним для цього договору є те, що підрядник зобовязаний виконати роботу, обумовлену договором, зі своїх матеріалів своїми засобами, але можуть бути і інші умови передбачені договором. Він відповідає за неналежну якість наданих ним матеріалів і устаткування, а також за надання матеріалу чи устаткування, обмеженого правами третіх осіб.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота на тему: Договір побутового підряду

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок