Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Скачати: Гарантії прав и свобод за Європейською конвенцією прав и основних свобод людини 1950 року

Загрузка...

Гарантії прав и свобод за Європейською конвенцією прав и основних свобод людини 1950 року

Скачати:* Captcha
* - щоб завантажити роботу, введіть в поле код з картинки і натисніть кнопку "Завантажити"

Загрузка...Назва:
Гарантії прав и свобод за Європейською конвенцією прав и основних свобод людини 1950 року
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,36 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КУРСОВА РОБОТА
з міжнародного публічного права
на тему:
«Гарантії прав и свобод за Європейською конвенцією прав и основних свобод людини 1950 року»


ЗМІСТ


ВСТУП
Тема даної курсової роботи - „Гарантії прав и свобод за Європейською конвенцією прав и основних свобод людини 1950 року”.
Мета написання роботи полягає в дослідженні такої важливої категорії міжнародного публічного права як права та свободи людини.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та наукових джерел, присвячених проблемам прав людини;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що жодна держава не може повноцінно існувати без налагодженої системи законодавства. Україна, здобувши незалежність та проголосивши себе демократичною, правовою, соціальною державою, стала на шлях оновлення старої законодавчої бази. Торкнулося це і міжнародного права. Зокрема, значний інтерес з погляду аналізу відповідності до міжнародних нормативно-правових актів представляє питання визнання та приєднання до міжнародних актів в сфері захисту прав людини. Стаття 3 Конституції України проголошує: “Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.” Конституційне закріплення такого підходу до людини і громадянина та права вимагає організації і здійснення діяльності держави, її органів і посадових осіб у повній відповідності з правовими настановами. Ці ж вимоги мають бути орієнтирами й у повсякденному житті кожного грома-дянина. Все зазначене, а також активні процеси розбудови суверенної Української держави, діяльність, спрямована на створення національної системи права, вимагають глибоко-го знання і розуміння змісту приписів чинного законодавства. Ці знання необхідні як для тих, хто на-вчається у вищих закладах освіти, з метою стати юристом високої кваліфікації, так і для всіх, хто прагне розуміти правові процеси, які виникають в державі та міжнародному рівні. Глибоке знання питань, пов’язаних з захистом прав і свобод людини є не тільки необхідною переду-мовою правильного розуміння та засвоєння галузевих і прикладних юридичних дисциплін, але й стає професійним обов'язком юриста.
Предметом дослідження в курсовій роботі виступають права та свободи людини, а об’єктом дослідження є Європейська Конвенція про захист прав і основних свобод людини від 4.XI.1950.
Структура роботи розроблена з урахуванням стандартних вимог до курсових робіт і містить наступні структурні елементи:
вступ;
основна частина, яка містить 3 розділи;
висновки;
список використаних джерел.
В роботі розкриті наступні питання:
категорія "права і свободи" в системі міжнародного гуманітарного права;
основні положення Конвенції про захист прав і основних свобод людини;
повноваження європейського суду з прав людини.
При написанні роботи, автором були використані Конституція України, Конвенція про захист прав і основних свобод людини від 4.XI.1950, інші нормативні документи, підручники, наукові статті, монографії вітчизняних та зарубіжних фахівців з міжнародного публічного права, міжнародного гуманітарного права тощо.


РОЗДІЛ 1. Категорія „права і свободи” в системі міжнародного гуманітарного права
Міжнародне гуманітарне право — одна з наймолодших галузей сучасного міжнародного права, становлення якої відбулося на Заході в другій половині XX ст., а в пострадян-ських державах, у тому числі в Україні, бурхливо розвива-ється з 1991 р.
Головний науковий співробітник Інституту держави і права Російської АН, професор В. В. Пустогаров відзначає, що "Женевська конвенція (1864 р. — А. Д.) поклала поча-ток гуманітарному праву, що регулює захист жертв війни та інших збройних конфліктів" [5]. При цьому дещо парадок-сально і дисонансно звучить передмова до цієї книги, напи-сана професором В. А. Карташкіним. У ній читаємо:
"У сучасному міжнародному праві утворилася нова галузь — міжнародне гуманітарне право, що у свою чергу є складовою системи норм і принципів, які стосуються прав людини в ціло-му.
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота на тему: Гарантії прав и свобод за Європейською конвенцією прав и основних свобод людини 1950 року

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок