Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Право -> Докази і доказування в кримінальному процесі

Докази і доказування в кримінальному процесі

Назва:
Докази і доказування в кримінальному процесі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,72 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Докази і доказування в кримінальному процесі


Зміст
Вступ. Розділ І
Поняття і зміст доказування в кримінальному процесі
Розділ 2
Предмет, межі та суб'єкти доказування в кримінальному процесі
Розділ З
Засоби кримінально-процесуального доказування
3. 1. Поняття і визначення засобів кримінально-процесуального доказування
3. 2. Способи отримання і перевірки доказів та їх джерел в кримі-нальному процесі
3. 3. Оцінка доказів та їх джерел в кримінальному процесі
3. 4. Класифікація доказів та їх джерел
3. 5. Характеристика джерел доказів
Розділ 4
Особливості процесу доказування в окремих стадіях руху кримінальної справи
Висновки
Список використаних джерел


В с т у п.
Тема "Докази і доказування в кримінальному процесі" є однією з найважливіших тем науки, предмету та галузі кримінального процесу. Розкриття і подальше вивчення цієї проблеми має важливе теоретичне і практичне значення.
Теоретичний аспект розкриття даної теми є важливим, оскільки без чіткої і детальної регламентації тих чи Інших понять, що розглядаються в темі " Докази і доказування в кримінальному процесі" подальший розвиток науки, навчальної дисципліни та галузі кримінального процесу є неможливим. До таких основних понять, що розглядаються в даній темі відносять: поняття, зміст, предмет і межі, засоби /збирання /формування/, перевірка і оцінка доказів та їх процесуальних джерел/ кримінально-процесуального доказування та особливості доказування в окремих стадіях руху кримінальної справи.
Не слід також забувати про важливе практичне значення детального розгляду даної теми, оскільки в діяльності органів дізнання, досудового слідства, прокуратури і суду при дослідженні конкретної кримінальної справи важливе чітке розмежування і визначення основних по-нять. Тому, що тільки чітке дотримання правил, які визначаються в даних поняттях і знаходить своє відображення в чинному законодавстві є гарантом дотримання прав та свобод людини і громадянина при здійс-ненні кримінально-процесуальної діяльності правоохоронних органів.
Тема " Докази і доказування в кримінальному процесі досить ши-роко і ґрунтовно розглянута різними вченими, що досліджують кримі-нально-процесуальне право. Багато питань в цій темі залишаються відкритими. Тому подальший розгляд і дослідження цієї теми є абсолютно необхідним, як для науки кримінального процесу для визначення най-більш спірних питань, так і для подальшого вдосконалення криміналь-но-процесуальної діяльності органів дізнання, досудового слідства, прокуратури та суду.
Отже, важливість розгляду даної теми підтверджується не тільки необхідністю її подальшого теоретичного розвитку, але й вимогою вдосконалення кримінально-процесуальної діяльності правоохоронних органів. і є винятково важливою і необхідною для ґрунтовного вивчен-ня в курсі кримінального процесу, як навчальної дисципліни.


Розділ І
ПОНЯТТЯ І ЗМІСТ ДОКАЗУВАННЯ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
Доказування в кримінальному процесі можна визначити таким чином - це діяльність суб'єктів кримінального процесу по збиранню /формуванню/, перевірці, оцінці доказів і їх процесуальних джерел, а також по формуванню на цій основі певних тез і наведенню аргумен-тів для їх обгрунтування". 11 [14] Михеенко М. М.: Нор В. Т Шибіко В. П. Кримінальний процес України. Київ; Вид "Либідь". 1999 р. С. 117.
Тобто доказування - це врегульований законом порядок здій-снення своїх владних повноважень органами дізнання, слідства, проку-ратурою, судом по встановленню наявності або відсутності певних фак-тів, що мають значення в кримінальній справі.
Кримінально-процесуальне доказування характеризується на-явністю двох сторін: практичної та розумової /логічної/.22 [14] Михеенко М. М.: Нор В. Т Шибіко В. П. Вказана праця С. 117.
"У кримінально-процесуальному доказуванні як пізнавальній діяльності застосовуються /звичайно, з урахуванням його специфіки/ всі закони й категорії діалектичної і формальної логіки".
З цією думкою автора можна погодитись, аналізуючи те, що між звичайним /буденним / пізнанням та доказуванням, як пізнавальною діяльністю можна провести певну аналогію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Докази і доказування в кримінальному процесі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок